reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Właśnie takie sukienki to mój ratunek bo miałam kilka w szafie zanim zaszlam w ciążę[emoji1]


Są świetne:) mega wygodne i nic mnie nie ciśnie, bo mam też spodnie ciążowe Ale lecą mi z tyłka bo brzusio jeszcze mały.

3jgxqqmz4whbgy0e.png
 
Witam się po swietach, ale jeszcze w Starym Roku:)
Życzę cudowności w Nowym, szczęśliwych rozwiązań i dobrych ludzi wokół!
Ja zakupów ciążowych jeszcze nie robię i nie wiem czy w ogóle będę bo ja mało tyję w ciążach, brzuszek zawsze z tych mniejszych i większość ciąży chodziłam w normalnych ubraniach. W siódmym miesiącu dopiero kupiłam topy ciążowe. Ale kto wie,może teraz będzie inaczej:)
 
Hej dziewczyny ja mam dzis pytanie odnosnie IKEI. Macie doswiadczenia? Chodzi m glow nie o lozeczko materac posciele I spiworki.
Ja osobiście uwielbiam Ikee:) Wprawdzie nie miałam rzeczy dla niemowlaków,ale słyszałam raczej pozytywne opinie. Ja tam kupowałam meble starszym dzieciakom i uważam,że są spoko. No i montaż to jak zabawa LEGO:D Sama skręcałam wszystko łatwo i przyjemnie. Ile ludzi tyle opinii,ja jestem na tak
 
Hej dziewczyny ja mam dzis pytanie odnosnie IKEI. Macie doswiadczenia? Chodzi m glow nie o lozeczko materac posciele I spiworki.
miałam śpiworek zimowy z IKEA i był w porządku. co do reszty, to nie mam doświadczenia, ale sporo znajomych kupowało łóżeczka i komody do przewijania i nie słyszałam nic negatywnego

Ja IKEE kocham miłością wielka i też dużo mebli kupowałam do domu, głównie starszakom i złego słowa nie powiem :)
 
Cześć dziewczyny.
Zajrzałam do Was życzyć wszystkiego dobrego w ostatnim dniu starego roku :) niech nadchodzący Nowy Rok przyniesie Wam mnóstwo milosci i szczęścia.
Dużo zdrowia dla Was i Waszych brzuszkowych lokatorów.

Ja do konca lutego jestem na skroconym urlopie macierzynskim. Za 10 dni mam kontrole u lekarza. Mam nadzieje, ze wszystko dobrze bo caly czas mam brazowe plamienia....a tak bardzo marzy mi sie gorąca kąpiel a tymczasem musze zadowolic sie prysznicem....
Dostalam tez wyniki DNA.
Mój aniołek to dziewczynka.....
 
IKEA ma sporo super rzeczy, ma tez trochę takich sobie (mieliśmy kiedyś sofę i bardzo szybko się zestarzała - w sensie że wyglądała źle, materiał płowiał - może na taki kiepski model trafiliśmy :)). Z dziecięcych rzeczy to na dzieciństwo Stasia mieliśmy trochę pluszaków (uwielbiał małe myszki - przytulał się do snu :D), dużo różnego rodzaju pojemników - nadal używamy i są rewelacyjne! W mieszkaniu obecnie mamy umywalkę z szafką i do tego szafkę z lustrem z IKEA (link) i są super!
Jeszcze z zabawek kupowaliśmy takie zestawy naczyń, zestaw majsterkowicza, kuchenkę dla dzieci - i nigdy na nic się nie nacięliśmy. Aha! Mamy jeszcze stolik dziecięcy i trzy krzesełka drewniane kolorowe - mają już z 6 lat i nadal są super :) Także wydaje mi się, że meble dziecięce mają całkiem fajne :)

Cześć dziewczyny.
Zajrzałam do Was życzyć wszystkiego dobrego w ostatnim dniu starego roku :) niech nadchodzący Nowy Rok przyniesie Wam mnóstwo milosci i szczęścia.
Dużo zdrowia dla Was i Waszych brzuszkowych lokatorów.

Ja do konca lutego jestem na skroconym urlopie macierzynskim. Za 10 dni mam kontrole u lekarza. Mam nadzieje, ze wszystko dobrze bo caly czas mam brazowe plamienia....a tak bardzo marzy mi sie gorąca kąpiel a tymczasem musze zadowolic sie prysznicem....
Dostalam tez wyniki DNA.
Mój aniołek to dziewczynka.....
Dziękuję bardzo! Tobie też nich ten nadchodzący rok przyniesie dużo szczęścia - Wasza malutka Królewna na pewno będzie nad Wami czuwała :)
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Zajrzałam do Was życzyć wszystkiego dobrego w ostatnim dniu starego roku :) niech nadchodzący Nowy Rok przyniesie Wam mnóstwo milosci i szczęścia.
Dużo zdrowia dla Was i Waszych brzuszkowych lokatorów.

Ja do konca lutego jestem na skroconym urlopie macierzynskim. Za 10 dni mam kontrole u lekarza. Mam nadzieje, ze wszystko dobrze bo caly czas mam brazowe plamienia....a tak bardzo marzy mi sie gorąca kąpiel a tymczasem musze zadowolic sie prysznicem....
Dostalam tez wyniki DNA.
Mój aniołek to dziewczynka.....
Tobie również wszystkiego dobrego w Nowym Roku! miło, że do nas zajrzałaś :) wiele z nas ma swoje Aniołki, które nad nami czuwają :)
 
Do góry