reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Hej dziewczyny ja mam dzis pytanie odnosnie IKEI. Macie doswiadczenia? Chodzi m glow nie o lozeczko materac posciele I spiworki.
Ja nie mam posciel i jest OK, z tym, ze tak jak pisalam - u mnie dopiero dla starszej sie teraz zaczyna sprawdzac. Wczesniej spala albo w otulaczu, albo pod kocykiem albo w spiworku (tez polecam).

Mi ubrania ciazowe ani z HM ani z CA nie podchodzą. Ja kupowalam albo na DaWandzie, albo przegladalam OLX lub Allegro.

Zdrowego, Lekkiego i Przespanego 2018! :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam nową mamusie:)
Zgadzam się z Tobą, że body na początku to tylko rozpinane od góry do dołu.

Co do wózka to bebetto dla mnie kiepskie. Adamex fajny ale, że ja też patrzę bardzo na szczegóły to mamy po synku tako marine w kolorze popielatym. Kupując wózek sprawdziłam pod kątem parametrów i jeździłam każdym wózkiem po sklepie, który brałam pod uwagę i na tako stanęło.
Mam ten tylko popielaty i 2w1 bo fotelik mamy cybex.
Link do: TAKO CITY MOVE Marine (3w1) głęboko-spacerowy + fotelik + torba, moskitiera, folia - BoboWózki

Zwracałam uwagę na to żeby dół gondoli był plastikowy, żebym mogła przemyć jak się ubrudzi a brudzi się bo często wkładając do auta gondolę kładzie się na ziemi, koszyk/torba pod wózkiem żeby była łatwo dostępna i przede wszystkim zamykana, rączka regulowana bo mąż jest wysoki. I gondola musi być wysoko żebym nie schylała się do dziecka bo większość wózków ma nisko gondolę. Takie szczegóły jak schowany uchwyt do przenoszenia gondoli też dla mnie ważny był. A i co też fajne jest w tym wózku, że środek gondoli podnosi i opuszcza się z zewnątrz czyli jak dziecko śpi i chce mu środek opuścić to nie budziło się bo mu nie gmyram koło głowy tylko zgrabnym pokrętłem robię to od zewnątrz. Mój synek bardzo ulewał i musiał być ciut wyżej więc to dla mnie było istotne bo nie powinno się używać poduszek.

Ja mam wózek po pierwszej z Tako moonlight 2 w 1 . Mała niedługo kończy 2 latka i używam
ciągle spacerówki :) Za pół roku przerzucę się znowu na gondolę :)
miałam 2 w 1, i cena była niecałe 1000 zł nówka, a tu jakieś drogie:
Link do: Wózek Tako Moonlight maluszeksklep-pl pomaranczowy aluminiowe - Domodi.pl
 
Ja nie lubię Ikei. Może jakieś pierdoły i zabawki to ok ale meble dla mnie koszmar. Ja też nie lubię mieć tak jak wszyscy i lubie dobrej jakości wszystko czyli raz a porządnie i Ikea dla mnie odpada. Mam tymczasowy stół i krzesła i to jedna wielka pomyłka. Te domykania i zawiasy w meblach to dramat, sofy i narożniki kolejny dramat dla mnie. I wcale tanio nie jest. Daliśmy sobie szansę i pojechaliśmy oglądnąć tam meble dla dzieci i wyszliśmy ponownie przekonani, że ani ładne ani trwałe to nie jest.
 
Hej dziewczyny mam pytanie odnośnie witamin... od którego tygodnia zaczełyście brać i czy przepisał Wam je lekarz czy same wybrałyście w aptece?

Ja biore Femibion Natal plus (dwójkę), zaleciła mi lekarka, bo mam podejrzenie nie przyswajania zwykłego kwasu foliowego, a tu jest w innej formie. Dodatkowo w tych tabletkach są kwasy dha. Drogie są piekielnie, wiec poluje na promkach. Dodatkowo, endokrynolog zalecił przyjmowanie witaminy d3, bo ogólnie w naszym klimacie mało mamy szansy na jej wytworzenie, a kobieta w ciąży ma zwiększone zapotrzebowanie.
 
Hej dziewczyny ja mam dzis pytanie odnosnie IKEI. Macie doswiadczenia? Chodzi m glow nie o lozeczko materac posciele I spiworki.

Ja bardzo lubię IKEA - do tej pory kupowałam tam rzeczy dla dzieci brata, bo swoich brak, ale on sobie chwali.
Materace są piankowe, lateksowe i sprężynowe.
Łóżeczka od bardzo tanich do droższych z regulowanym dnem i wyjmowanym bokiem. Ale nie maja zabezpieczeń przed gryzieniem, co jest problemem w starszym wieku dziecka.
Drobiazgi tekstylne są super (kocyki, śpiworki, muślinowe pieluszki, reczniczki). Tak samo pierwsze zabawki.

Mogę być nieobiektywna, bo tam pracuje [emoji6]
 
Ja bardzo lubię IKEA - do tej pory kupowałam tam rzeczy dla dzieci brata, bo swoich brak, ale on sobie chwali.
Materace są piankowe, lateksowe i sprężynowe.
Łóżeczka od bardzo tanich do droższych z regulowanym dnem i wyjmowanym bokiem. Ale nie maja zabezpieczeń przed gryzieniem, co jest problemem w starszym wieku dziecka.
Drobiazgi tekstylne są super (kocyki, śpiworki, muślinowe pieluszki, reczniczki). Tak samo pierwsze zabawki.

Mogę być nieobiektywna, bo tam pracuje [emoji6]

Ja mam bardzo duzo rzeczy z Ikei wszystkie sa zajebiste I raczej na pewno zakupie tam rzeczy dla dziecka :)
Pytanko ktory materac uwazasz najlepszy?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć mamuśki w Nowym Roku ..samych pogodnych dni,zero stresu aż do szczęśliwego rozwiazania[emoji8]
Dopiero wstałam ...jestem wykończona...w łóżeczku wylądowałam o 3.30...czuję się jak na kacu...oczy szczypia, zatoki bolą..masakra

 
reklama
Do góry