reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
A mi dziś mąż kupił własnej ten Dupha Vit Pregna, jeszcze zastanawiałam się nad feminovit+ dha. Przeglądałam, porównywałam dużo suplementow i ostatecznie te 2 zostały pod uwagę wzięte..
Pod względem ilości tych najważniejszych składników..
W 1szej ciąży brałam Lady Vit, ale te teraz mają wiecej kwasów DHA.

Do tej pory brałam kwas foliowy, a od 2go trymestru miałam blister próbki, kt dostałam od położnej i też miały krótki skład.
Uważajcie na witaminę A w witaminach, najlepiej jakby jej nie było, bo w nadmiarze szkodzi dziecku, a wiadomo że z jedzeniem ja też przyjmujemy..
Uważajcie na inne jej nazwy "Witamina A nazywana jest także retinolem, beta-karotenem, akseroftolem oraz prowitaminą A".
Ja chyba kupię ten feminovit+dha
Ma super skład i super cenę
Dzisiaj pędzę do apteki
Narazie biorę tylko folik i muszę w końcu się na coś zdecydować

9ewnqqmzi7le71mi.png
 
Kurde dziewczyny taki dzisiaj miałam KOSZMAR!
to moja 1 ciąża, i może to dziwnie zabrzmi, ale jakoś tak się boję tych pierwszych ruchów dziecka. Też na to czekam ale trochę się równocześnie obawiam.. wiecie każda się tym tak podnieca, wyczekuje, a ja nie potrafię sobie tego wyobrazić! I martwi mnie to, że będzie to tak... dziwne ? Uczucie że sama się z siebie śmieje..
No i dzisiaj śniło mi się, że leżę sobie i takie coś mi w brzuch, jakby główka.. I się tak rozpycha. Ja tak te główkę poglaskalam i nagle taka twarz (spróbujcie sobie to wyobrazić - twarz się wypycha i widzę przez skórę ten nos oczodoly i taka buzię otwarta). I tak mnie to bolało, tak mi było niedobrze że nie mogłam wstać i chodzić. Trzymałam ten brzuch żeby ta twarz tak nie naciagala tej skóry, wciskalam te dziecko płakałam a mama po mnie Wrzeszczała co że mnie za matka że to super uczucie i jak tak mogę.
No obudziłam się z płaczem (brzuch miałam taki jak teraz to nie był taki ogromny brzuch)...
Widać często o tym myślę zw takie sny już mam masakra

9ewnqqmzi7le71mi.png
 
Nam powiedział w 12tc 2d ze będzie chłopak tydzień temu ba wizycie gdy powiedziałam ze chce ładna fotę to młody się odwrócił i wypiął się dupka chyba chciał się pochwalić przyrodzeniem bo jajca to ma ogromne :laugh2:

Ja miałam inne witaminy za pierwszym razem ale ciężko było je dostać w aptece nie wiem czemu wiec sama kupiłam pregnal duo bardzo fajny ma skład polecam.

Co do wózka polecają Anex znalazłam na necie 4w1 z fotelikiem z władnem cybeks w fajnej cenie moim zdaniem zależy kto chce ile przeznaczyć na wózek.

My jeszcze nie kupujemy nic bo czeka nas remont w połowie stycznia i po remoncie będziemy się szykować. :rolleyes:
 
Kurde dziewczyny taki dzisiaj miałam KOSZMAR!
to moja 1 ciąża, i może to dziwnie zabrzmi, ale jakoś tak się boję tych pierwszych ruchów dziecka. Też na to czekam ale trochę się równocześnie obawiam.. wiecie każda się tym tak podnieca, wyczekuje, a ja nie potrafię sobie tego wyobrazić! I martwi mnie to, że będzie to tak... dziwne ? Uczucie że sama się z siebie śmieje..
No i dzisiaj śniło mi się, że leżę sobie i takie coś mi w brzuch, jakby główka.. I się tak rozpycha. Ja tak te główkę poglaskalam i nagle taka twarz (spróbujcie sobie to wyobrazić - twarz się wypycha i widzę przez skórę ten nos oczodoly i taka buzię otwarta). I tak mnie to bolało, tak mi było niedobrze że nie mogłam wstać i chodzić. Trzymałam ten brzuch żeby ta twarz tak nie naciagala tej skóry, wciskalam te dziecko płakałam a mama po mnie Wrzeszczała co że mnie za matka że to super uczucie i jak tak mogę.
No obudziłam się z płaczem (brzuch miałam taki jak teraz to nie był taki ogromny brzuch)...
Widać często o tym myślę zw takie sny już mam masakra

9ewnqqmzi7le71mi.png
nie bój się, te pierwsze ruchy są bardzo delikatne - takie pływanie rybki, potem lekkie wypychanie, a dopiero później jest czas na kopniaki i porządne rozpychanie się :) uczucie rzeczywiście dziwne, ale też bardzo fajne :) jak już się pojawią to będziesz na nie czekać codziennie :)
 
reklama
nie bój się, te pierwsze ruchy są bardzo delikatne - takie pływanie rybki, potem lekkie wypychanie, a dopiero później jest czas na kopniaki i porządne rozpychanie się :) uczucie rzeczywiście dziwne, ale też bardzo fajne :) jak już się pojawią to będziesz na nie czekać codziennie :)
Nooo pewnie tak będzie. Ale narazie jest to dla mnie tak niewyobrażalnie dziwne, że mój mózg tego nie ogarnia [emoji23]


9ewnqqmzi7le71mi.png
 
Do góry