reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Nooo pewnie tak będzie. Ale narazie jest to dla mnie tak niewyobrażalnie dziwne, że mój mózg tego nie ogarnia [emoji23]


9ewnqqmzi7le71mi.png
Zobaczysz to bardzo miłe uczucie [emoji6]
 
reklama
no to ja wiedziałam troszkę później więc jest nadzieja :)
Trzymam kciuki :)
Mnie się wydaje, że to ustalanie płci na tak wczesnym etapie to raczej strzelanie. Raz się uda, innym razem nie.
Mój gin (nie ten, co robił genetyczne) jeszcze w 15 tc powiedził mi, że na tym etapie to szanse 1/3 do 2/3. Dzisiaj 19tc był juz pewny.
 
Hej dziewczyny, u mnie dzidzia zrobila najpiekniejszy prezent na swieta - poczulam jak mi tam sie wierci [emoji7] poza tym juz jestem o wiele spokojniejsza bo to juz 18tc a 1,5 tyg mam polowkowy skan wiec moze poznamy plec :) szykowac jeszcze nic nie szykuje bo on nowego roku ruszamy z remontem kuchni - dopiero po nim bede myslec jak urzadzic pokoj dla dziecka. Caly czas was czytam - wszelkie info od nosnie wyprawki - Wozki lozeczka itd sa dla mnie na wage zlota takze dziekuje wszystkim doswiadczonym mamusiom za dzielenie sie wiedza:)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, u mnie dzidzia zrobila najpiekniejszy prezent na swieta - poczulam jak mi tam sie wierci [emoji7] poza tym juz jestem o wiele spokojniejsza bo to juz 18tc a 1,5 tyg mam polowkowy skan wiec moze poznamy plec :) szykowac jeszcze nic nie szykuje bo on nowego roku ruszamy z remontem kuchni - dopiero po nim bede myslec jak urzadzic pokoj dla dziecka. Caly czas was czytam - wszelkie info od nosnie wyprawki - Wozki lozeczka itd sa dla mnie na wage zlota takze dziekuje wszystkim doswiadczonym mamusiom za dzielenie sie wiedza:)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Super:)
Na pewno na połówkowych poznacie płeć, bo tam oceniają prawidłowość narządów rodnych..
 
@maćku ja też mam łożysko nisko przy ujściu i zakaz seksu, którego i tak nie ma i w ogóle oszczędny tryb życia mam prowadzić bo dodatkowo w sobotę krwawilam. Mam nadzieję, że się podniesie bo chyba umrę jak będę musiała leżeć. Jak to zrobię przy moim 2 latku.

Ja już ruchy mam strasznie wyraźne i kopniaki konkretne. Brzuszek też już pokaźny:)

Witaminy biorę od początku prenatal duo teraz a wcześniej uno.
 
reklama
zamówiłam sobie dziś w Smyku tą poduszkę do spania z Motherhood, którą tak polecałyście (jest teraz tańsza) ciekawa jestem jak się sprawdzi. przy poprzednich maluchach miałam tylko ten mały rogal do karmienia, który bardzo nam się przydał.
a miała któraś taki komplet do wózka/ fotelika: Link do: MimiNu, Minky, Motylek ?
bo się zastanawiam nad kupnem i ciekawi mnie zwłaszcza ta poduszka-motylek
 
Ostatnia edycja:
Do góry