reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Niektóre kobiety do teraz są przwweazliwione że dziecko ma za zimno, moja szwagierka ubiera 3 tygodniowe dziecko w body na długi rękaw, przykrywa kocykiem i na to kolderka plus łóżeczko stoi obok grzejnika, wczoraj jak aorawszalismy temperaturę wokół dziecka to wynosiła ona 28 stopni :o a z tego co mówiła położna to dla dziecka Max 22 stopnie

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Masakra.. A potem się będą dziwić, że dziecko ciągle chore i na antybiotyku...
Spróbuj im przegadać dla dobra dziecka.
 
reklama
co do wózków, to my przy pierwszym kupiliśmy Maxi Cosi Mura 3 w zestawie z fotelikiem i bardzo się sprawdził - w miarę duża gondola, w której dzieci jeździły do 6-7 miesiąca, wygodna spacerówka której używaliśmy do ok. 18 miesiąca. wszystko można było bez problemu uprać, dokupić różne gadżety (np. śpiworek zimowy, parasolka, pokrycie letnie na fotelik itp) i łatwo się składał do samochodu.
Maxi Cosi to spory wydatek, ale u nas będzie z tego zestawu korzystało już 3 dziecko, więc koszty się rozłożyły :) co prawda trójkołowce już teraz niemodne, ale mi to nie przeszkadza
 
Cześć dziewczyny :) piszę tu w sumie drugi raz i mam pytanko :) widać już u was jakieś ciążowe brzuszki ?:) ja się nie mogę doczekać :)
Ja już mam bęben stulecia [emoji23]
1514540477-730132110d2bbefd-aaaaaa.jpeg

Masakra. Wprawdzie to same wzdęcia ale smole to [emoji14]

9ewnqqmzi7le71mi.png
 
Co do witamin to ja biorę feminovit +dha, poleciła mi go pani w aptece. Czuje sie po nim Ok, ma wszystkie niezbędne składniki, jedynie co to dobieram magnez co drugi dzien.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
wybrałam sama i biorę od początku drugiego trymestru. ja biorę duphavit pregna, bo ma krótki skład ale wszystko co potrzebne
A mi dziś mąż kupił własnej ten Dupha Vit Pregna, jeszcze zastanawiałam się nad feminovit+ dha. Przeglądałam, porównywałam dużo suplementow i ostatecznie te 2 zostały pod uwagę wzięte..
Pod względem ilości tych najważniejszych składników..
W 1szej ciąży brałam Lady Vit, ale te teraz mają wiecej kwasów DHA.

Do tej pory brałam kwas foliowy, a od 2go trymestru miałam blister próbki, kt dostałam od położnej i też miały krótki skład.
Uważajcie na witaminę A w witaminach, najlepiej jakby jej nie było, bo w nadmiarze szkodzi dziecku, a wiadomo że z jedzeniem ja też przyjmujemy..
Uważajcie na inne jej nazwy "Witamina A nazywana jest także retinolem, beta-karotenem, akseroftolem oraz prowitaminą A".
 
Ja już mam bęben stulecia [emoji23]
1514540477-730132110d2bbefd-aaaaaa.jpeg

Masakra. Wprawdzie to same wzdęcia ale smole to [emoji14]

9ewnqqmzi7le71mi.png
Śliczny brzusio[emoji7] A ta figura...
Ja mam brzuch jak w 1szwj ciąży gdzies ok 6miesiąca, a wzdęć nie mam, ale ja zawsze mam brzuszek, nawet bez ciąży[emoji6]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry