reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Któraś pytała o ćwiczenia w ciąży więc wczoraj stwierdzilam że moje uda to dramat sama galareta więc szukałam sobie zestawu do ćwiczeń...I już dziś jestem po pierwszych ćwiczeniach[emoji12] ćwiczę pomału i robię przerwy między seriami....muszę się zmusić bo katastrofa będzie...I szkoda mi tych 6 miesięcy ćwiczeń przed zajściem...bo już po nich nic nie widać.....zobaczymy czy wytrwam

To ja mam straszne boczki. Boczki i plecy tragedia
 
Dziewczyny gdzie kupujecie jakieś kiecki, wiecie, na wyjścia? Ja do swoich się nie mieszcze, wyglądam jak parówka wcisnieta w jelito [emoji23]
W lutym mamy imprezę urodzinową, idziemy na karnawał a ja nie mam się w co ubrać..
Wyczekiwałam tego momentu kiedy będę mogła sobie kupić piękne ciążowe ciuchy.. A teraz jestem przerażona no nic nie ma! Takie ochydy jak do babć 60+... poleccie coś szalowego!

Link do: Sukienki ciążowe - moda ciążowa MY TUMMY ®©™ – Darmowa Wysyłka i Prezenty
całkiem fajne można znaleźć tutaj :)
 
Kurde ja nie byłam zbyt aktywna przed ciążą.. teraz pochodzę za długo i czuje kłucie w brzuchu, choć wyniki mam super - lekarz się szyjki i macicy nie może nachwalic... jakoś bym się bała, myślę i tych cw to czuje jakiś wewnętrzny niepokój:p
 
Ten sam artykuł miałam wkleić, skopiowałam, napisałam post i zapomniałam.. Ach ten mózg ciążowy...[emoji39]

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
@KikaRika podoba mi się idea BLW tak lekko poczytałam o tym na szybko. Chciałabym spróbować. Ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu ;)

Ja ćwiczę
1)
Natalia Gacka lekki przyjemny zestaw półgodzinny
2)
Gym Break wydaje się troszkę bardziej wymagający ale bardzo fajny.
Czasu jeszcze mamy sporo, bo rozszerzać dietę będziemy gdzieś w grudniu, czyli za rok, ale warto się w to zagłębić, artykułów jest sporo, polecam też blog Link do: Ala'Antkowe BLW.

I książkę Link do: Bobas lubi wybór. Nie chcesz wychować niejadka? - Gill Rapley, Tracey Murkett | Książka | merlin.pl

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czasu jeszcze mamy sporo, bo rozszerzać dietę będziemy gdzieś w grudniu, czyli za rok, ale warto się w to zagłębić, artykułów jest sporo, polecam też blog Link do: Ala'Antkowe BLW.

I książkę Link do: Bobas lubi wybór. Nie chcesz wychować niejadka? - Gill Rapley, Tracey Murkett | Książka | merlin.pl

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom

Młodszej rozszerzałam dietę właśnie BLW. Ile się nasłuchałam, że jestem nieodpowiedzialna, że dziecko krzywdzę itd. Zarówno w kwestii bardzo późnego rozszwrzania doety jak i metody. Na.roczku młodej wszystkie buzie się zamknęły jak samodzielnie widelcem jadła gotowane ziemniaki i cielęcinę w kapuście kiszonej - jak wszyscy, bo to było 2 danie urodzinowego obiadu.
 
Do góry