reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
@ZUZA.80 3 szklanki?? Teraz przez te moje kamienie na nerkach jestem zmuszona wypijać co najmniej 2 litry dziennie albo i więcej. Ale tak 2 litry daje radę, jeszcze zima więc tym mniej chce się pić.
Zbieram się do lekarza :)
no 3 szklanki wody, co w tym dziwnego zimą? oprócz tego piję inne rzeczy, więc do 2 - 2,5 litra płynów dziennie spokojnie dociągnę ;) jak swego czasu chodziłam do dietetyczki, to mi tłumaczyła, że w tym dziennym spożyciu wody chodzi o total płynów, a nie tylko samej wody. herbata, soki czy zupa to też woda przecież

powodzenia u lekarza!
 
Ja już w poczekalni, normalnie mam stres przed tymi prenatalnymi aż żołądek mnie ściska, trzymajcie kciuki :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja dziewczyny dzisiaj jestem zla... mieszkam z babcia, ktora chodzi o balkoniku i z tego powodu nic nie robi wiadomo.. babcia mieszka na parterze a ja z narzeczonym i tata na pietrze.. w zeszlym tygodniu wysprzatalam caly parter juz z mysla o swietach, pomylam okna, odsuwalam szafy i meble.. narobilam sie jak glupia a dzisiaj przyjeżdża jej corka i bierze sie za sprzatanie, wszystko poprawia i wyciera.. :/ zaraz chyba wyjdę z siebie...

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już po wizycie, wszystko super ryzyko bardzo małe, dzieciątko ma już 7,5 cm, serce bije jak dzwon, wiercilo się okropnie i pokazywało dupke lekarz się śmiał że go nie lubi nadal nie wiem jaka płeć ale czuję że chłopak :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@myllenne ciesz się ze tak fajnie masz w Belgii jak trafisz do szpitala nie ważne z czym po co i na co za każdym razem przychodzi faktura do zapłaty za pobyt [emoji14]
@Supermami jedz gotowany ryż, ziemniaki, zjedz banana. I któraś tu pisała żeby ugotować jajko na twardo i zjeść bez popijania takie samo jajko bez niczego.

@agata.a skąd ja to znam. Mieszkałam z teściowa przez pewien czas i zawsze jak ja posprzątalam na błysk to ona wracała z roboty i wszystko po mnie po prawiala ... a jak nie sprzątalam to wszystkim w koło mówiła jaka ja leniwa i nic nie robie ona musi wszystko za mnie..

Ale się kurde na latałam .. jednak poszłam do tej ubezpieczalni.. po drodze do apteki receptę swoją i synka wykupić a mowie jak jestem w ubezpieczalni (drugi koniec miasta) to wejdę do miasta obok do sklepu po kefir bo tylko tam jest. Wróciłam do domu zaczynam robić obiad a nie mam ziemniaków no myślałam że coś mnie trafi no to znowu biegiem do sklepu... ale się na jadłam nigdy nie jem dużych porcji ale tak mi się chciało ziemniaków z kefirem i jajkiem sadzonym [emoji39] mało nie eksploduje [emoji23]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jak serducho przestaje bić?
Albo dziecko nie rośnie?
Jak to sprawdzić jak nie przez usg?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie dlatego ja mam detektor tętna i jak nachodzą mnie złe myśli to sama sprawdzam, czy serducho słychać ;)

@ZUZA.80 a ja będę brutalnie szczera i powiem, ze dla mnie ich zachowanie to totalna dziecinada. 3 miesiące się starają, no wielkie rzeczy. Mam koleżankę, która stara się od 3 lat. W tym czasie ja już jestem w 3 ciąży i nigdy nie odczułam z jej strony zazdrości. Znam kilka dziewczyn, które już wiedzą, że z różnych przyczyn nigdy nie zajdą w ciąże. To są dramaty. A nie 3 miesiące starań i straszny smutek i zal bo komuś innemu się udało. Zero klasy, empatii i życzliwości. Szkoda gadać.

Co do diety podczas karmienia to ja też należę do grupy, która od początku jadła wszystko. Unikałam tylko grzybów i czekolady. Młodej nic nie było ;)
 
reklama
Właśnie dlatego ja mam detektor tętna i jak nachodzą mnie złe myśli to sama sprawdzam, czy serducho słychać ;)

@ZUZA.80 a ja będę brutalnie szczera i powiem, ze dla mnie ich zachowanie to totalna dziecinada. 3 miesiące się starają, no wielkie rzeczy. Mam koleżankę, która stara się od 3 lat. W tym czasie ja już jestem w 3 ciąży i nigdy nie odczułam z jej strony zazdrości. Znam kilka dziewczyn, które już wiedzą, że z różnych przyczyn nigdy nie zajdą w ciąże. To są dramaty. A nie 3 miesiące starań i straszny smutek i zal bo komuś innemu się udało. Zero klasy, empatii i życzliwości. Szkoda gadać.

Co do diety podczas karmienia to ja też należę do grupy, która od początku jadła wszystko. Unikałam tylko grzybów i czekolady. Młodej nic nie było ;)
o detektor tętna świetna sprawa, kupiłam przy pierwszej ciąży i nie żałuję :) pozwala przeżyć od wizyty do wizyty ;)
 
Do góry