reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

nie dam rady odpisać na wszystkie odpowiedzi w sprawie mojej sytuacji ze świętami, ale chciałam wszystkim dziewczynom podziękować za wsparcie i zrozumienie - jesteście nieocenione :)!
temat zamykam i mimo wszytko chcę się cieszyć w tym roku świętami, choć niesmak pozostał...
 
reklama
A widzisz, ja z kolei słyszałam lub czytałam ze nie można produktów z mlekiem pasteryzkwanym także każdy co innego mówi i zdania są podzielone. Ale myślę że jeśli ktoś pozwoli sobie na takie zabronione jedzenie raz na jakiś czas to nic złego się nie stanie. Zwariować idzie od tego ze każdy co innego mówi, co wolno a co nie, więc chyba wszystko z głowa i rozsądkiem :-)
no można oszaleć w natłoku sprzecznych informacji ;)
a tak z ciekawości, to czemu nie można produktów z mleka pasteryzowanego?
 
@ZUZA.80 ja uważam jak dziewczyny reakcja grubo przesądzona. Bo w sumie 3 miesiące to co to jest? Jakby to był więcej to okey jestem w stanie zrozumieć. Wiem ze teraz wiele par ma problem żeby doczekać się szybko potomstwa. Przez to nigdy nie zaczynam z kimś tematu kiedy planuje dziecko nie ważne czy to pierwsze drugie czy dziesiąte.. nie sjestesmy tam łóżkiem i nie wiemy co może się dziać.

Z tą kapusta pekinska to na bank czysty przypadek.
Wiecie, że to jedynie w Polsce jest coś takiego jak "dieta matki karmiącej". Ja jak rozmawiałam z paroma babeczkami tutaj i rozmawialysmy o kp i wspomniała o tej niby diecie to oczy jak 5zl miały i nie dowierzaly.


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
W Anglii pojęcie diety matki karmiącej też nie istnieje, a po porodzie otrzymałam podobny posiłek do Twojego :). jako że swoje pierwsze dziecko urodziłam właśnie w Anglii, to o diecie dowiedziałam się od polskich koleżanek :), które wegetowały na gotowanym ryżu, indyku i marchewce i miały mnie za wyrodną matkę, która szkodzi swojemu dziecku :p synkowi nic nie było!
 
Witajcie :)
czy tylko ja mam ciągle ochotę na gazowaną wodę ?
Wchodzę do sklepu i pierwsze co butelka wody z gazem, umrę jak jej nie wypije.
Wcześniej popijałam pepsi w puszce, ale postanowiłam to rzucić. Przerzuciłam się na wodę.
Może to coś nie tak ze mną?
 
Ja od swojej położnej dostałam rozpiske po porodzie. Co miesiąc kilka składników więcej można było jeść.
Męża ciocia pracuje w szpitalu i w święta zgłosiła się mama z kilku dniowym dzieckiem bo strasznie plakalo. Okazało się ze mamusia najadla się sałatki z kapusty pekińskiej i dziecko przez to cierpialo.

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom

Ciekawe jak to zbadali, że dziecko cierpiało po kapuście, którą mama zjadła. Ale mnie to śmieszy. Kiedy dotrze do ludzi, że dziecko ma nie wykształcone jelita i cały układ pokarmowy i bóle brzuszka są częste i "normalne". Na pewno dieta mamy nie była przyczyną.
 
Witajcie :)
czy tylko ja mam ciągle ochotę na gazowaną wodę ?
Wchodzę do sklepu i pierwsze co butelka wody z gazem, umrę jak jej nie wypije.
Wcześniej popijałam pepsi w puszce, ale postanowiłam to rzucić. Przerzuciłam się na wodę.
Może to coś nie tak ze mną?

To najlepsze co mogłaś zrobić przerzucając się na wodę. Ja te pije gazowaną bo niegazowana mi nie smakuje.
 
Witajcie :)
czy tylko ja mam ciągle ochotę na gazowaną wodę ?
Wchodzę do sklepu i pierwsze co butelka wody z gazem, umrę jak jej nie wypije.
Wcześniej popijałam pepsi w puszce, ale postanowiłam to rzucić. Przerzuciłam się na wodę.
Może to coś nie tak ze mną?
ja piję Muszyniankę tylko, jest średniogazowana, inna mi za bardzo nie podchodzi
 

Załączniki

  • f2c41bf9673178faa2bea66065bb1be7.jpg
    f2c41bf9673178faa2bea66065bb1be7.jpg
    14 KB · Wyświetleń: 64
reklama
@Mecenasowa_27 jakbyśmy nie mogły nic z mleka pasteryzowanego to nic z nabiału byśmy nie mogły jeść. Jedynie mleka nie pasteryzowanego nie można bo można zarazić się listerioza.

Ja pije zwykła wodę ale dole wam spora ilość cytryny bo inaczej nie wypije [emoji23] a gazowane czasami mężowi podpijam bo on często pije cole czy tam sprite ale w pierwsze ciąży pod koniec to piłam spore ilości tego typu rzeczy.

Miałam iść do ubezpieczalni po załatwiać parę spraw ale kurde wiatr okropny i leje do tego
.. nic za tydzień przed wyjazdem polecę bo jedynie w środę jest otwarta

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry