reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja się z wami niestety żegnam. wizyta u lekarza to tylko formalność. rano dostałam krwotoku,wszystko wyleciało. trzymajcie się cieplutko. spokojnej ciąży i zdrowych maluszkow

oar8qqmzm1arllnx.png
Mi również przykro, czytając Twoje wczorajsze wpisy liczyłam, że to się jeszcze jakoś u Ciebie unormuje. Trzymaj się..
 
reklama
Ja się z wami niestety żegnam. wizyta u lekarza to tylko formalność. rano dostałam krwotoku,wszystko wyleciało. trzymajcie się cieplutko. spokojnej ciąży i zdrowych maluszkow

oar8qqmzm1arllnx.png
Aga, nie wiem co napisać... tak strasznie mi przykro i współczuje bardzo. Trzymaj się Kochana
 
Ja się z wami niestety żegnam. wizyta u lekarza to tylko formalność. rano dostałam krwotoku,wszystko wyleciało. trzymajcie się cieplutko. spokojnej ciąży i zdrowych maluszkow

oar8qqmzm1arllnx.png

Nawet nie wiem co napisać, nie ma takich słów które mogą dodać Ci w tej sytuacji otuchy.
Bardzo mi przykro:( trzymaj się:*
 
@ agakomo wspolczuje ci to straszne ze tam nic sobie nie robia z takich rzeczy. Jedyne do pozostało to życzyć wytrwałości siły i żebyś nie traciła nadzieji. Miło bylo Cię tu mieć w śród nas
 
Nie było mnie 1 dzień, a tu niestety znowu [emoji17] Nie wiem co się dzieje, dlaczego aż u tylu dziewczyn. To jest przerażające.

Byłam pewna, że dotrwamy już do końca razem. To prawie drugi trymestr [emoji17]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi rowniez bardzo przykro

Wiem ze to nie czas na gdybanie i ze to nic nie zmieni ale caly czas chodzi mi po glowie pytanie, czy gdyby Aga sie wczesniej zglosila do lekarza, to czy bylaby szansa na podtrzymanie.
To takie smutne ze nie mogła wczesniej nic zrobic jak tylko czekac.
 
reklama
Ja mam odwrotnie. W pierwszej ciąży strasznie panikowałam. Teraz jakoś nie zwracam na to uwagi, nie myślę o tym że jestem w ciąży za często. Fakt, że jak się źle czuję, to nie da się nie myśleć, ale wtedy staram się dużo leżeć, a jak syn śpi, to czytam książkę żeby myśli zająć.[emoji4] Teraz się przeprowadzamy wiec dużo czasu poświęce na szukanie mieszkania i też czymś myśli zajmę.

Jeśli chodzi kosmetyki to ja mam balsam do ciała i krem odżywczy do twarzy Resibo. Prawie w 90% naturalny. Odkąd zaczęłam używać regularnie to naprawdę zauważyłam, że cera w końcu nie jest szara.

Mi się włączyła zakupoholiczka. Czuję, nie ja muszę sobie kupić nowy płaszcz i buty na zimę. Stare nie są złe, ale ja potrzebuje mieć na sobie coś nowego, żeby się lepiej czuć. A ze spodniami to mam taki problem, że mam albo za ciasne albo za duże [emoji22] Kupiłabym nowe, ale toleruje tylko Lee i Wranglery, a nie chce wydawać kasy na coś, w co niedługo mi dupa nie wejdzie. Ehh. No i jak wychodzę teraz z domu w obecnych ciuchach, to czuję się jak łachmaniara.

Z wyprawki nie kupuję nic. Czekam na info o płci. Jeśli chłopiec, to tak naprawdę potrzebna mi będzie tylko gondola i może jakiś kocyk. Z dziewczynką czekają mnie większe wydatki. Ale mam siostrę która urodziła we wrześniu i na pewno coś tam odziedziczę.

A jak któraś jest z okolic Wwy to mam do oddania za darmo wanienkę w dobrym stanie.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry