reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

ja już w końcu po prenatalnych, uff... wszystko w normie, maluszek starszy o jakieś 4-5 dni. no i na 90% będzie chłopak, więc jak się potwierdzi to pozostanę jedyną babeczką w domu (nawet pies jest płci męskiej :)) koronę sobie chyba sprawię :D
Gratulacje [emoji8]

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gratulacje z okazji udanych wizyt. Trochę optymizmu zawsze się przyda.

Dziewczyny wpadłam dzisiaj na zajebisty pomysł. Wybrałam się z synem po zakupy samochodem i bez wózka. Mały szedł sam. Efekt jest taki, że spodnie ma w błocie, kurtkę w błocie i brudzie z samochodu, ręce w błocie i tylne siedzenie w błocie. Mąż będzie zachwycony jak wróci [emoji28]

Ale ludzie uśmiechali się widząc takiego bąbla co sam idzie cały ubrudzony [emoji28]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@agakomo bardzo mi przykro. Jeśli masz ochotę to zapraszam na wątek " ciąża po poronieniu". Wesprzemy Cię:*

Gratuluję udanych wizyt:)

Oj jak zaczęłam się starać o pierwsze dziecko to wtedy zauważyłam, że to nie takie proste. Robisz wszystko żeby było dobrze, dbasz o siebie, robisz badania a i tak się nie udaje. Poroniłam 3 razy i wiem jak to bardzo boli.
 
Szkoda ze agakomo straciła maleństwo. A jeszcze kilka dni temu cieszyła się z kosza który kupiła [emoji22]

Dziewczyny gratuluję udanych wizyt. Ja swoją mam jutro. Nie dawno wróciłam ze szpitala bo miałam wizytę w poradni endokrynologicznej. Byłam tam 10.30 weszłam przed 13. Pech chciał ze akurat jak ja miałam wejść to ona musiała iść na biopsje i czekałam prawie godzinę. A wizyta trwała ok 15 min.
I teraz mam brać eutyrox n25 - 4 razy w tygodniu i drugi eutyrox n50- 3 razy w tygodniu.
Kontrola 3 stycznia.

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
Też już nie mogę doczekać się tego Endo a do 6 grudnia jeszcze daleko...liczę dni...W pt jadę pobrać krew żeby mieć świeże wyniki...Mam nadzieję że nie jest gorzej i się ustabilizowalo samo bez leków..

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja miałam wizytę to nawet nie kazali mi robić żadnych badań. Dopiero na drugą wizytę mam brac

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie jest trochę inaczej bo ja leczylam się przed ciąża ...jak zaszlam to kazał odstawić leki i teraz 3 wizyta kontrolna...

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
IMG_20171129_145121.jpg


Coś na zaostrzenie apetytu

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • IMG_20171129_145121.jpg
    IMG_20171129_145121.jpg
    46 KB · Wyświetleń: 350
reklama
Szkoda że kolejną dziewczyna musi przez to przechodzić :( a co z tą drugą dziewczyna co też plamila? Miała mieć dzisiaj wizytę. Przepraszam ale nie pamiętam nickow, zaglądam tutaj po pracy i czytam.zaległości i nie jestem wstanie spamietac kto co pisał bo mam słabą pamięć do tego :( mam nadzieję że dobrze wszystko :-)

Pizza wygląda pysznie, sama dawno nie robiłam więc może zrobię w weekend jak będzie więcej czasu bo pracy teraz jakoś siły brak i ta pogoda dokucza ze nic robić się nie niech :(

Ja muszę się pochwalić ze jestem szczęśliwa bo udało mi się wcisnąć do lekarza jeszcze przed świętami tak jak chciał tego sam lekarz bo mówił że dobrze byśmy raz w miesiącu się widzieli. Ostatnio wizytę miałam 21 listopada czyli prenatalne a na następna miałam dopiero iść 5 stycznia więc 1,5 miesiąca czekania ale udało się zapisać na.15grudnia więc świętami mam nadzieję że będę spokojniejsza i wizyta przebiegnie pozytywnie :-)
 
Do góry