reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Ja nic nie stosowałam specjalnie. Od miesięcy stosuję olej kokosowy na skórę :)
To prawda, że każde kolejne dziecko to i stres większy, bo mama już wie co ją spotkało, czego może się spodziewać, świadomość jest większa. Ja wczoraj przed zaśnięciem wyliczałam czego się obawiam. 3 rzeczy, żeby zdrowo do terminu dociagnąć z maleństwem, żeby nie było żadnego szpitala, bo co ja z synkiem zrobię. Potem martwię się porodem. Nie rodziłam naturalnie, boję się co mnie czeka. A na końcu boję się jak ogarnę dwójkę :) Że czekają mnie nieprzespane noce i jeszcze mam 6latka w domu, którego też trzeba ogarnąć.
Masakra :)
 
Cześć dziewczyny.
U nas też śnieg:)
1szy raz padał w zeszłym tygodniu, utrzymał się tylko pół dnia, ale w zdążyłyśmy z córka wyjść na dwór.
A teraz od poniedziałku codziennie jest śnieg rano, ale szybko topnieje.
Choć dziś wygląda na to że się utrzyma dłużej trochę :)
Miłego dnia, bez dolegliwości.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Asia , aga jak tam u was? Poprawilo sie?

Ja w pierwszej ciąży przytylam ok 12 kg. Po porodzie wazylam tyle ile przed. Startowała z wagą 51kg. Teraz startowalam z 64kg i jak na razie ok 1 kg więcej....

Widzialyscie?? Już są sierpniowki!!

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja się z wami niestety żegnam. wizyta u lekarza to tylko formalność. rano dostałam krwotoku,wszystko wyleciało. trzymajcie się cieplutko. spokojnej ciąży i zdrowych maluszkow

oar8qqmzm1arllnx.png
 
reklama
Do góry