reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Ja się z wami niestety żegnam. wizyta u lekarza to tylko formalność. rano dostałam krwotoku,wszystko wyleciało. trzymajcie się cieplutko. spokojnej ciąży i zdrowych maluszkow

oar8qqmzm1arllnx.png
Bardzo mi przykro :( Trzymaj się ciepło :***
 
Ja się z wami niestety żegnam. wizyta u lekarza to tylko formalność. rano dostałam krwotoku,wszystko wyleciało. trzymajcie się cieplutko. spokojnej ciąży i zdrowych maluszkow

oar8qqmzm1arllnx.png
Tak mi przykro [emoji20] nie mam słów..
Miałam nadzieję że już żadna z nas nie odejdzie...

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja się z wami niestety żegnam. wizyta u lekarza to tylko formalność. rano dostałam krwotoku,wszystko wyleciało. trzymajcie się cieplutko. spokojnej ciąży i zdrowych maluszkow

oar8qqmzm1arllnx.png
Nic Cię teraz nie pocieszy. Naprawdę współczuje Ci:( to chyba najgorsza rzecz jaka nas może spotkać. Ale jesteśmy sile babeczki i musimy to jakoś znieść z czasem...
Trzymaj się życzę zdrówka :happy2:
 
Ja się z wami niestety żegnam. wizyta u lekarza to tylko formalność. rano dostałam krwotoku,wszystko wyleciało. trzymajcie się cieplutko. spokojnej ciąży i zdrowych maluszkow

oar8qqmzm1arllnx.png
Tak bardzo Ci współczuję... :( Aż mnie serce rozbolało, takie to smutne i kruche... :( Powodzenia, siły i dbaj o siebie kochana :-*
 
Powiem wam że tak mnie ta wiadomość zdolowala ze chyba nie mam ochoty tutaj dziś już zaglądać [emoji20] zobaczcie jakie faktycznie to jest kruche ...ile to już z nas spotkało myślę że z 10 kobiet jak nic....A ile pisało...30 max ...To jest wszystko takie dolujace i jak tu się nie denerwować jak takie rzeczy się dzieją [emoji20] jestem pierwszy raz w ciąży nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego jakie to wszystko jest delikatne....

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry