reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Był jeden artykul w internecie ostatnio popularny szerzacy te głupoty... Na szczęście mama ginekolog szybko się odniosła Link do: Mamaginekolog
Pokaż to rodzicom, niech czytają i zaczną oddzielac ziarno od plew :)

Napisane na ASUS_X007D w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie do tego postu wysłałam im link. Eh niby wykształceni ludzie a takie głupoty powielają, ale tak to jest jak się starzy dorwą do internetu, nie wiedzą że połowa rzeczy to bzdury, ale przecież "naukowy" artykuł nie może się mylić.
 
Po baardzo dogłębnym przeanalizowaniu większości witamin wybiorę pomiędzy Femibion Natal 2 Plus a Vita-miner Prenatal DHA. Nie wiem czemu ale zależy mi na tym kwasie DHA.
Co do wyprawki to ja poczekam też gdzies do ok 24 tc, z resztą łóżeczko mam od siostry, a małych rzeczy do ok 2 lat mam pół pokoju, bo siostry mają w sumie czwórkę chłopaków już odchowanych i to nic że wszystkie rzeczy praktycznie błękitne ;)
Wózki też przeglądam w internecie, jeden na allegro mi się spodobał 3w1 ale na to przyjdzie czas, słyszałam że można dostac nowy wózek w komisie za połowę ceny, też to będę sprawdzać.
Ja ostatnio budzę się ok 4 idę na siku i dalej nie chce mi się spać. Dzisiaj z nudów obudziłam męża, przeszkadzało mi że...za głośno oddycha :tak:
Chustę też dostanę od siostry, ale co sądzicie o nosidełku TULA? strasznie podoba mi się, są drogie ale poważnie myślę o zakupie ;) wydaje mi się że to może być dobra inwestycja.
Ja miałam tulę. Ale to dla siedzących dzieci. Trzeba spr na jaka wagę kupujesz, bo czasami siedzące dziecko jest juz na nie za ciężkie. (niektóre dzieci dopiero w 8mcu zaczynają siadać, a niektóre tule są np do 9 mca)

Mój syn był bardzo lekki wiec korzystaliśmy z niej do ok 11 mcy. On lubił w niej być, niektóre dzieci w tym wieku już nie chcą. Bardzo się przydawała jak jeździliśmy do IKEA albo na rynek czy do Galerii.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja miałam tulę. Ale to dla siedzących dzieci. Trzeba spr na jaka wagę kupujesz, bo czasami siedzące dziecko jest juz na nie za ciężkie. (niektóre dzieci dopiero w 8mcu zaczynają siadać, a niektóre tule są np do 9 mca)

Mój syn był bardzo lekki wiec korzystaliśmy z niej do ok 11 mcy. On lubił w niej być, niektóre dzieci w tym wieku już nie chcą. Bardzo się przydawała jak jeździliśmy do IKEA albo na rynek czy do Galerii.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom

Orginalna Tula ma 2 rozmiary - standard (mniej więcej do 2 lat) i toddler dla starszych. Ja mam Tulę standard i zaczęliśmy jej używać po roku. A dla maluszka jak już wyrośnie z Tuli będę szyć nosidło z chusty w rozmiarze toddler.
 
reklama
Zamówiłam Jumper Fetal Doppler JPD-100B. Zależało mi żeby głowica była taka na kablu, a dźwięk wydobywał się z głośnika. Zapłaciłam ok 220 zł.
Znalezienie tętna zajęło mi jakąś minutę [emoji4]



Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry