reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Cześć dziewczyny dołączam do grupy, termin wg ost miesiączki mam na 10.06.2018 a wg zaplodnienia 24.06. Ktorym terminem Wy sie sugerujecie?
witaj
A miałaś usg? ja bym się sugerowała data zapłodnienia jeśli ja znasz na 100%. Ja wg om też 16.06 ale dobrze wiem kiedy zaszłam hih i obstawiam datę przewidywanego porodu na 4 dni później. zobaczę co wyjdzie na usg

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sugeruj się raczej terminem z zapłodnienia i owulacji, bo te terminy z @ są liczone dla 28dniowycj cyklów

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, powiem Wam, że coś jest na rzeczy z tym drugim trymestrem! W końcu nie mam potrzeby spać przez cały dzień i noc, w końcu nie budzę się niewyspana, bardzo rzadko nudności, mam energię (wow! bo przez ostatnie tygodnie to energii miałam tyle co mucha w smole ;)) - także tym co jeszcze tu nie dotarły chcę trochę otuchy w serca wlać - będzie lepiej :D Pamiętam, że w pierwsej ciąży miałam energię non stop, także samopoczucie w tej ciąży wiązałam z wiekiem o 8 lat starszym, ale nie, to tylko był pierwszy trymestr ;)
 
Dziewczyny, powiem Wam, że coś jest na rzeczy z tym drugim trymestrem! W końcu nie mam potrzeby spać przez cały dzień i noc, w końcu nie budzę się niewyspana, bardzo rzadko nudności, mam energię (wow! bo przez ostatnie tygodnie to energii miałam tyle co mucha w smole ;)) - także tym co jeszcze tu nie dotarły chcę trochę otuchy w serca wlać - będzie lepiej :D Pamiętam, że w pierwsej ciąży miałam energię non stop, także samopoczucie w tej ciąży wiązałam z wiekiem o 8 lat starszym, ale nie, to tylko był pierwszy trymestr ;)
A zgodzę się z Tobą w 100 %. u mnie co prawda zaczął się 12 tydz dopiero ale i tak czuje się zupełnie inaczej. znaczy ja wogole czułam się ok tylko ta senność 24/7 no i po pracy wracałam na czworakach..a teraz też jakby szybciej się wysypiam. nie muszę drzemac w dzien.mam zdecydowanie więcej energii. i nie pożeram już tak wszystkiego .szybciej się najadam i nie jestem głodna cały czas(to był minus ) to może u tych które jeść przez mdłości nie mogą zmieni się na lepsze i zaczną. Ja jednak lepiej jak się ograniczę ż tym obzarstwem.tskze dziewczynki bądźcie dobrej mysli.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@waniliowe.love u mnie synek musi mieć moje włosy do spania i też budzi się milion razy. Poza tym lubię z nim spać.
Mamy zdjęty bok łóżeczka i jest przystawione do naszego i to jest lepsze niż to chicco bo starczy na dłużej.

A co do seksu to my zdecydowanie wolimy salon bo tam siedzimy przed tv i tak nam wygodniej. Teraz w ciąży seksy zabronione to luzik:)

Kurcze wydaje mi się, że zaczynam czuć ruchy ale nie jestem pewna czy na pewno bo może to jelita. Ale pamiętam jak to było z synkiem i teraz też tak jest. Trochę wcześnie bo to dopiero 14 tydzień. Z synkiem w 16 tygodniu czułam pierwszy raz. Hmmm zobaczę co będzie za 2 tygodnie :)
 
Do góry