reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Kurcze a ja zazdroszczę tym co muszą kompletowac wyprawkę [emoji41] ja mam dosłownie wszystko po synku. Jedynie co do kupie to łóżeczko żebym miała jedno na dole bo jak synek był mały to mieszkaliśmy w bloku wiec nie było potrzeby dwóch. No i chustę ale to się zadeklarowała moja siostra ze kupi mi na narodziny bobasa chociaż już w kwietniu mi ją da jak będziemy się widzieć .

Maluch standardowo będzie z nami w pokoju spal. Synek odkąd skończył miesiąc spal tylko i wyłącznie na brzuchy wiec wolałam go mieć zaraz przy sobie. Wiem ze pewnie wiele osób znowu mnie za to zjedzie ale nie było innej opcji żeby spal dłużej niż 5 min na plecach.. przez pierwszy miesiąc jego życia spałam po max 1h na dobę i jak odkryłam ze to mu pomaga to nawet nie prubowalam oduczac go tego i spal tak do 1.5 roku teraz już na brzuchu nie zasypia.

I tak samo jak u ciebie @Olasec mój synek ma też 2 lata 2 miesiące i śpi z nami w pokoju chodź ma swój a to dlatego że on w nocy co chwile musi się tulic wiec nie wyobrażam sobie latać między pokojami.. to dopiero bym nie spala w nocy jak on i tak budzi się po 34 razy

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kurcze a ja zazdroszczę tym co muszą kompletowac wyprawkę [emoji41] ja mam dosłownie wszystko po synku. Jedynie co do kupie to łóżeczko żebym miała jedno na dole bo jak synek był mały to mieszkaliśmy w bloku wiec nie było potrzeby dwóch. No i chustę ale to się zadeklarowała moja siostra ze kupi mi na narodziny bobasa chociaż już w kwietniu mi ją da jak będziemy się widzieć .

Maluch standardowo będzie z nami w pokoju spal. Synek odkąd skończył miesiąc spal tylko i wyłącznie na brzuchy wiec wolałam go mieć zaraz przy sobie. Wiem ze pewnie wiele osób znowu mnie za to zjedzie ale nie było innej opcji żeby spal dłużej niż 5 min na plecach.. przez pierwszy miesiąc jego życia spałam po max 1h na dobę i jak odkryłam ze to mu pomaga to nawet nie prubowalam oduczac go tego i spal tak do 1.5 roku teraz już na brzuchu nie zasypia.

I tak samo jak u ciebie @Olasec mój synek ma też 2 lata 2 miesiące i śpi z nami w pokoju chodź ma swój a to dlatego że on w nocy co chwile musi się tulic wiec nie wyobrażam sobie latać między pokojami.. to dopiero bym nie spala w nocy jak on i tak budzi się po 34 razy

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Moja córa młodsza ma 4 lata, a bardzo często śpi z nami. Na szczęście łóżko mamy szerokie i całą rodziną się zmieścimy w 5tkę :)
 
Moja córa młodsza ma 4 lata, a bardzo często śpi z nami. Na szczęście łóżko mamy szerokie i całą rodziną się zmieścimy w 5tkę :)
To ja odstawiłam łóżeczko synka do naszego łóżka [emoji23] i szczerze puki co nie uśmiecha mi się przeprowadzać go do swojego pokoju bo wiem jak to będzie wyglądało [emoji23] q jeżeli nie uda nam się do czerwca to zrobić to u szyje dla niemowlaka kokon i będziemy spać w 4 [emoji23]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
podziwiam jak możecie spać ż maluchami. Ja bym wogole nie spala . raz że bym się bała że zasne snem kamiennym i zrobię maluchowi krzywdę, a dwa że wiem ż doświadczenia że przede wszystkim bym nie zasnęła. młoda od urodzenia spala sama. jak była chora to ja brałam do siebie żeby mieć kontrolę i potrafiłam nie spać po 3-4 noce. nie było opcji.nie zasnęłam i już.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A no i kosz odebrałam. ale co miałam przygód to poezja. roboty drogowe, objazd zrobili, oznakowany do połowy. qrw....a 45 min jeździłam wkoło.uzewnetrznil się cały mój bogaty świat wewnętrzny. 60 km w jedną stronę jechalysmy ponad 2h. korek .objazd.roboty drogowe.z 40 km zrobiło się 60. powrotem poszło o niebo lepiej.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A kosz taki.
1511629046-84d6da6165990cda-aaaaaa.jpeg
1511629064-aa6fb1cd18ea5dc3-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
podziwiam jak możecie spać ż maluchami. Ja bym wogole nie spala . raz że bym się bała że zasne snem kamiennym i zrobię maluchowi krzywdę, a dwa że wiem ż doświadczenia że przede wszystkim bym nie zasnęła. młoda od urodzenia spala sama. jak była chora to ja brałam do siebie żeby mieć kontrolę i potrafiłam nie spać po 3-4 noce. nie było opcji.nie zasnęłam i już.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Mam to samo.
Dlatego myślę o czymś takim :)
Link do: chicco next 2 me - Szukaj w Google

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam to samo.
Dlatego myślę o czymś takim :)
Link do: chicco next 2 me - Szukaj w Google

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
next2me fajna sprawa ale tylko do 6 m-ca .potem i tak potrzebne l9zeczko. mi nie przeszkadza l9zeczko koło mojego łóżka. Jak karmiłam Ewę cycem to i tak musiałam usiąść bo na leżaco nie było opcji.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja mala ma 11 przespala ze mna lacznie 3 noce bo katar ja gnębil. A tak to nie wyobrazam sobie cory w lozku. Teraz mam celibat ale tak normalnie.... No nie wiem kryc sir po kanapach w salonie itp. Bo z dzieckiem w lozku to dla mnie patologia sa pewne sfery ktore powinny znac swoje miejsce. Nasza mala spi ok 2.5m od mojego lozka i jestem zadowolona. Puki vo zastanawiam sie gdzie ja wymeldowac jak dzidzia sie urodzi. Bo pokoj dla niej przygotowany od poczatku docelowo jest na gore.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry