reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Po wizycie.raczej nic z tego nie będzie.na usg nie było widać serduszka a jak miałam usg 31.10 to widziałam miganie na ekranie.mam brać duphaston 3x dziennie.jak będzie więcej krwi to mam jechać do szpitala.mam się znów pokazać gin w piątek gdyby nic do tego czasu się nie dzialo.widać że ciąża się nie rozwija.w 2013 roku straciłam ciąże w 8tc,dziś to mój 8t6dc.zapowiada się powtórka
[emoji29] przykro .

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
''Lek octenisept ma wysoką skuteczność bakteriobójczą i grzybobójczą, oraz zapewnia wysoki profil bezpieczeństwa. octenisept jako lek, zgodnie z wymogami prawnymi, ma stale monitorowany profil bezpieczeństwa. Wymogi dotyczące leków pozwalają z całą stanowczością i odpowiedzialnością stwierdzić, iż octenisept to jedyny na rynku lek o działaniu miejscowym o wysokiej skuteczności i bardzo wysokim profilu bezpieczeństwa"

"octenisept nie posiada żadnej substancji, która byłaby wykluczona ze stosowania i wpływała w sposób negatywny na ranę, skórę i błoną śluzową dorosłych i dzieci.
lek octenisept stosowany zgodnie z zaleceniami, jest lekiem bezpiecznym i skutecznym.
Źródło?
 
U nas też to samo z pieluchami Pampersa, w szpitalu mieliśmy je i młoda wyszła z mega odparzeniom... Zmieniliśmy na Dady z biedronki i było super, potem ktoś podarował nam Happy i też tragedia...
Jak mała miała ok 7msc to wypróbowaliśmy pieluszki Tesco live baby i też są ok, a nawet lepiej chłoną niż te z Biedry.
Tych z babydream nie lubię bo są jakieś sztywne takie, bo chyba że coś się w ciągu tych 3 lat zmieniło..

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
i nas też pampersy były tragedią. były takie pieluchy chyba happy (ż tańszych ) no i rosmanowskie też pamiętam że były ok. niczym nie nasączone. sam wkład chłonny bez chemii.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
i nas też pampersy były tragedią. były takie pieluchy chyba happy (ż tańszych ) no i rosmanowskie też pamiętam że były ok. niczym nie nasączone. sam wkład chłonny bez chemii.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
U nas happy to też była tragedia...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Po wizycie.raczej nic z tego nie będzie.na usg nie było widać serduszka a jak miałam usg 31.10 to widziałam miganie na ekranie.mam brać duphaston 3x dziennie.jak będzie więcej krwi to mam jechać do szpitala.mam się znów pokazać gin w piątek gdyby nic do tego czasu się nie dzialo.widać że ciąża się nie rozwija.w 2013 roku straciłam ciąże w 8tc,dziś to mój 8t6dc.zapowiada się powtórka
Przykro mi :(
 
Po wizycie.raczej nic z tego nie będzie.na usg nie było widać serduszka a jak miałam usg 31.10 to widziałam miganie na ekranie.mam brać duphaston 3x dziennie.jak będzie więcej krwi to mam jechać do szpitala.mam się znów pokazać gin w piątek gdyby nic do tego czasu się nie dzialo.widać że ciąża się nie rozwija.w 2013 roku straciłam ciąże w 8tc,dziś to mój 8t6dc.zapowiada się powtórka
Bądź dobrej myśli, jeszcze nic nie jest przesadzanie...
Trzymaj się .

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Po wizycie.raczej nic z tego nie będzie.na usg nie było widać serduszka a jak miałam usg 31.10 to widziałam miganie na ekranie.mam brać duphaston 3x dziennie.jak będzie więcej krwi to mam jechać do szpitala.mam się znów pokazać gin w piątek gdyby nic do tego czasu się nie dzialo.widać że ciąża się nie rozwija.w 2013 roku straciłam ciąże w 8tc,dziś to mój 8t6dc.zapowiada się powtórka
współczuję bardzo
 
reklama
@mi.nu jesteśmy z Tobą. Przykro nam bardzo.

Co do pielęgnacji noworodka, pieluch itd, to moja młodsza córka ma azs i ona była długo kąpana czystą wodą. Bez żadnych emolientów. Jedynie w ciągu dnia po dwójce miała pupę mytą mydełkiem dla alergików.
A jak już wspominałam wcześniej planuję stosować system mieszany w pieluchowaniu - w domu wielorazowe, na dłuższe wyjścia jednorazówki ekologiczne.

Od jutra jestem na L4. Musiałam zmienić ginekologa prowadzącego ciążę i dzisiaj nowa pani dr stwierdziła, że z takimi wynikami krwi to ja mam leżeć w domu, jeść i odpoczywać. I prawdopodbnie do pracy wrócę dopiero w wakacje 2019 ;)
 
Do góry