reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
@ADA87 to może być tzw. Szczelina odbytu. Najlepiej szybko do lekarza, są metody leczenia tego nawet w ciąży.

Co do postu @KikaRika to ja rozumiem jej podejście. I to nie jest krytykowanie kogokolwiek. Chodzi o to, że zachodząc w ciążę już nie jesteśmy same, ale jesteśmy też odpowiedzialne za to maleństwo i tak jak w ciąży dbamy o siebie i o nie jak najlepiej, wybieramy najlepszych lekarzy, kupujemy najlepszą wyprawkę tak powinnyśmy mieć też na uwadze co po porodzie dla dziecka będzie najlepsze. Nasza decyzja o karmieniu piersią wpływa na dwie osoby, nie jedną, i przez dwie osoby powinna być podejmowana. Bo dlaczego ten mały człowieczek ma nie mieć prawa głosu? W czym on jest gorszy od nas?
 
Hej. Noc nam minęła spokojnie. Mąż dzielnie wstawal do malej ja robilam tylko mleko i wyspalam sie pierwszy raz od dawna;) plamien nie bylo juz ale brzusio boli czasami. Nie moge nosić w ogole malej;(

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Noc nam minęła spokojnie. Mąż dzielnie wstawal do malej ja robilam tylko mleko i wyspalam sie pierwszy raz od dawna;) plamien nie bylo juz ale brzusio boli czasami. Nie moge nosić w ogole malej;(

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom

Dobrze, że wszystko dobrze. Ja w drugiej ciąży też nie mogłam córki nosić na początku. Dacie radę.
 
@TamiSu łatwo nie będzie bo pewnie Mała jeszcze nie chodzi? Ja też nie mogę nosić synka ale mój ma już 2 lata więc po małym buncie nawet chodzi sam a wcześniej dużo go nosiłam. Czasem jak mi w aucie uśnie to go muszę do domu przenieść ale mało go noszę. Trzymam kciuki żeby było dobrze :)
 
Dzis powiem dla teścia o ciazy to mi z mala pomoże jak meza nie ma

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Mój mąż się wscieka na mnie jak przeginam z czymś i mówi np. Wolisz to przenieść czy ciążę donosić? Powiedz komu trzeba o ciąży i daj sobie pomóc

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam ciąża sytuacje z teściową i wiem ze jak dowie aie ze ciąża znowu zagroaona to dla niej bedzie to radosc. A tesc dobry czlowiek wspolczuje mu zony. Moja niestety zaczyna chodzić ale jak jej nie nosze nie karmie w nocy to czuje soe nie potrzebna;(

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry