reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Jak swędzi i jest krew, to mogą być hemoroidy. Jeśli niedługo zacznie Cię boleć przy robieniu k., to raczej na 100% to. Najbardziej pomaga higiena delikatnym mydłem i dieta z dużą ilością błonnika.

Tylko nie wiem czy w ciąży da się ich pozbyć, bo przyczyna pozostanie [emoji17]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiec moze jutro pójdę do lekarza.
Non stop cos. Masakra
Najpierw plamienie, potem wywalenie mnie z roboty, a zeby bylo bardziej kolorowo to teraz ta krew przy robieniu kupy.
 
Wiec moze jutro pójdę do lekarza.
Non stop cos. Masakra
Najpierw plamienie, potem wywalenie mnie z roboty, a zeby bylo bardziej kolorowo to teraz ta krew przy robieniu kupy.
Właśnie a byłaś u prawnika? Co mówił?

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Olasec hemoroidy wcale nie muszą bardzo boleć zależy od stadium w jakim są.. niestety wiem po sobie doznałam tej "przyjemnosci" w pierwszej ciąży

@ADA87 mogą to być hemoroidy niestety. W aptece są dostępne maści dla kobiet w ciąży, które łagodzą i ułatwiaja funkcjonowanie. Nie boli to za każdym razem podczas wypruzniania ale obserwuj jak się podciwrasz czy masz kropki żywej krwi. Może cie tez swędzie. Ja w pierwszej ciąży miałam pod koniec ale taki w sumie mały na szczęście i najgorzej jak były upały bo ani chodzić się nie dało. Mam go nadal niestety ale.caly rok jest dobrze rzadko kiedy go odczuwam i jedynie jak są straszne upały to żyć się nie da

Byłam z mężem na zakupach i wzięłam sobie ulubiony serek pleśniowy bo miałam ogromną ochotę i zrobiłam sobie pyszna kolacje mniam [emoji39]

Kuło mnie dzisiaj bardzo w pachwinqch i prawym dole brzucha... na początku się wystraszyłam ze wyrostek ale to jednak nie to miejsce

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak bylam u prawnika. Ma sie dowiedziec czy mozna zwolnic kobiete w ciazy na okresie probnym i ma mi do tygodnia dac znac. Jezeli nie mogą to bedziemy isc do sądu, ale z tego co powiedzial adwokat, to pracodawca wycofa wypowiedzenie zeby nie isc do sadu.
 
A co do tych hemoroidow to radzicie mi isc jutro do lekarza czy odczekac narazie.
Tak jak pisalam, nic mnie nie poli przy opróżnianiu ale duzo krwi było. Dzis rano i teraz wieczorem.
 
Dziewczyny mialam dzis wizyte na sorze. Bo jak pisalam bolal mnie brzuch. Na szczescie wszytko ok. Ale dzisziq wyrównanala pieknie 19mm ponad i wiek dzieci określany jako 8.2 a jestem w 8.5 serduszko mega bije i mam duzo lezec

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja proponuję diete lekko strawna no i idz do lekarza u mnie puki co nie ma ale jak sie odnowia to ide. Bo przed nami rosnacy brZuszek ucisk na jelitka i mega zaparcia;(

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry