reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

@ADA87 to może być tzw. Szczelina odbytu. Najlepiej szybko do lekarza, są metody leczenia tego nawet w ciąży.
Nie bardzo, szczelina odbytu zawsze boli przy oddawaniu stolca (i to bardzo), więc krwawienie bez bólu zupełnie nie pasuje do tego rozpoznania - raczej typowe żylaki - które nieleczone też mogą w miarę rozwoju stanu zapalnego zacząć boleć ;)
 
reklama
aha no to w sumie mądre bo przy położnej miałabym chyba większą swobodę niż "zawracanie dupy" lekarzowi.
Ja nawet nie wiem jeszcze w którym tygodniu ciąży jestem bo dzidzius płata figle :) w PL pewnie a późniejszym etapie można sobie wybrać położną. Jak bedzi połowa musze się za tym zakręcić.
Są plusy i minusy

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A u nas sezon chorób w pełni wczoraj córka wróciła z gorączka prawie 39 stopni syn ducha jak szalony zatoki ma zapchane i oczywiście nic im nie pasuje. Chyba będę ryczeć.
Mam nadzieję że ja nie podlapie nic od nich.
Maz wczoraj pojechał po panele więc weekend będzie pracowity ale za to coraz bliżej końca naszego bałaganu (już ponad rok wykańczamy nasz domek) i końca nie widać ale większość własnymi siłami bo niestety kasy dużo idzie.
 
Hej dziewczyny ja zbieram się do gin, mam stracha czy wszystko ok...Chciałabym być już po...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam piątkowo.dodzwonilam się wczoraj i umowilam na prenatalne.21.11 najpierw jest rozmowa z genetykiem,dopiero potem umawiaja na usg i krew.u Was też tak jest?nie mam doświadczenia w tym temacie bo w pierwszej ciąży nie robiłam takich badań

@KikaRika powodzenia na wizycie
 
Witam w piateczek :)
Znowu mega duzo napisalyscie dziewczyny, widze ze ruszyla ostro nieunikniona dyskusja made temat kp lub mm. Ja bym chciala kp I na pewno zrobie wszystko zeby tak bylo. Nie oceniam nikogo, kazdy niech sam podejmuje decyzje.

KikaRika powodzonka, na pewno bedzie dobrze!
Ja juz cala podniecona bo jutro rano mam skan I jesli wszystko pojdzie po dobrej drodze po raz pierwszy uslysze serduszko [emoji7]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry