reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dziewczyny mialam dzis wizyte na sorze. Bo jak pisalam bolal mnie brzuch. Na szczescie wszytko ok. Ale dzisziq wyrównanala pieknie 19mm ponad i wiek dzieci określany jako 8.2 a jestem w 8.5 serduszko mega bije i mam duzo lezec

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
A dlaczego bolał Cie brzuch?
 
reklama
Mnie tez dzis bolał dół brzucha ale tak bardziej z lewej strony i na środku
To rozciaganie sie wiezadel i macicy a jak boli tak na dole w kroku yo biodra sie rozszezaja. Mnie dzis mocno bolalo az chodIc nie mogłam;(
@Olasec hemoroidy wcale nie muszą bardzo boleć zależy od stadium w jakim są.. niestety wiem po sobie doznałam tej "przyjemnosci" w pierwszej ciąży

@ADA87 mogą to być hemoroidy niestety. W aptece są dostępne maści dla kobiet w ciąży, które łagodzą i ułatwiaja funkcjonowanie. Nie boli to za każdym razem podczas wypruzniania ale obserwuj jak się podciwrasz czy masz kropki żywej krwi. Może cie tez swędzie. Ja w pierwszej ciąży miałam pod koniec ale taki w sumie mały na szczęście i najgorzej jak były upały bo ani chodzić się nie dało. Mam go nadal niestety ale.caly rok jest dobrze rzadko kiedy go odczuwam i jedynie jak są straszne upały to żyć się nie da

Byłam z mężem na zakupach i wzięłam sobie ulubiony serek pleśniowy bo miałam ogromną ochotę i zrobiłam sobie pyszna kolacje mniam [emoji39]

Kuło mnie dzisiaj bardzo w pachwinqch i prawym dole brzucha... na początku się wystraszyłam ze wyrostek ale to jednak nie to miejsce

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ale mnie też prawie codziennie pobolewa brzuch, czasami w nocy budzę się z bólem i nie mogę potem zasnąć. Myślę, że to normalne w naszym stanie. Mnie boli tak po bokach i czasami delikatnie ciągnie w podbrzuszu, a już najgorzej jak zaczyna boleć w okolicach pępka ...
Dzisiaj znów miałam dolegliwości żołądkowe, jakbym kamień połknęła, a myślałam że ten etap mam za sobą, chyba wrócę do kiszonej kapusty bo o dziwo pomagała ;)
 
Dziewczyny ale mnie też prawie codziennie pobolewa brzuch, czasami w nocy budzę się z bólem i nie mogę potem zasnąć. Myślę, że to normalne w naszym stanie. Mnie boli tak po bokach i czasami delikatnie ciągnie w podbrzuszu, a już najgorzej jak zaczyna boleć w okolicach pępka ...
Dzisiaj znów miałam dolegliwości żołądkowe, jakbym kamień połknęła, a myślałam że ten etap mam za sobą, chyba wrócę do kiszonej kapusty bo o dziwo pomagała ;)
A spisz z rekoma nad glowa?

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ale mnie też prawie codziennie pobolewa brzuch, czasami w nocy budzę się z bólem i nie mogę potem zasnąć. Myślę, że to normalne w naszym stanie. Mnie boli tak po bokach i czasami delikatnie ciągnie w podbrzuszu, a już najgorzej jak zaczyna boleć w okolicach pępka ...
Dzisiaj znów miałam dolegliwości żołądkowe, jakbym kamień połknęła, a myślałam że ten etap mam za sobą, chyba wrócę do kiszonej kapusty bo o dziwo pomagała ;)
Mnie też boli koło pępka. Ale w poprzedniej ciąży też tak bolało.pamietam że koło 6 m-ca to czasem chodzić nie mogłam bo miałam wrażenie że mi rozerwie skórę przy pepku.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co do tych hemoroidow to radzicie mi isc jutro do lekarza czy odczekac narazie.
Tak jak pisalam, nic mnie nie poli przy opróżnianiu ale duzo krwi było. Dzis rano i teraz wieczorem.
Iść do lekarza.niech Ci powie jakie maści albo czopkow możesz brać w ciąży.nie lekceważy hemorojdow bo nie leczone mogą stać się niebezpieczne

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
I zaczelam plamic;( boje sie bo nie wiem lekarz niby mowil ze to moŻliwe;( ale :(

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie martw się, bo badaniu mogą występować plamienia tak mówi mój ginekolog, ja ostatnio miałam 3 dniowe po badaniu

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
I zaczelam plamic;( boje sie bo nie wiem lekarz niby mowil ze to moŻliwe;( ale :(

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tez mialam teraz we wtorek badanie i na następny dzien mialam plamienie. Zadzwonilam do lekarza to powiedzieli mi ze to prawdopodobnie od badania tak sie stalo
 
Do góry