reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

To ile już po ślubie jesteście? U nas będzie rok w czerwcu :-) na ostatnim badaniu termin wyszedł mi na 27 maja czyli urodziny mojej mamy ale śmiejemy się z moim mężem ze jak dobrze pójdzie to może na naszą.Pierwsza rocznicę urodzie :-)

Maluch pewnie był pochloniety patrzeniem w monitor a nie na tym co robił lekarz :-)
My 3 lata.

No u nas jest prawdopodobne, że w rocznicę się urodzi. Bo pierwszego syna urodziłam 4 dni po terminie [emoji4]

Byłoby łatwiej datę pamiętać [emoji4]

A Ty będziesz miała pierwsze dziecko? Sorry, tyle tu jest osób, że nie kojarzę.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To ile już po ślubie jesteście? U nas będzie rok w czerwcu :-) na ostatnim badaniu termin wyszedł mi na 27 maja czyli urodziny mojej mamy ale śmiejemy się z moim mężem ze jak dobrze pójdzie to może na naszą.Pierwsza rocznicę urodzie :-)

Maluch pewnie był pochloniety patrzeniem w monitor a nie na tym co robił lekarz :-)
Jak rodziła się moja córka to obok były 2 pary, jednym córka urodziła się w ich rocznicę ślubu a drugim w urodziny taty dziecka ;)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
27 maj - mój mąż ma urodziny, może uda się trafić :) a intuicja podpowiada mi, że to będzie 1 lub 2 czerwiec :)
My za tydzień mamy 3-miesięcznicę ślubu :D
 
Czyżbyś w dniu ślubu już była w ciąży? :) czy już coś wiedzieliście? :)

Nie :D zaszłam w ciążę 3 tyg. po ślubie, jeszcze w czasie podróży poślubnej miałam ostatnią @ - a jej pierwszy dzień to były moje imieniny, mam tę datę wpisaną w kartę ciąży a dzidziuś prawdopodobnie w imieniny męża albo dzień po :D
 
Hejka. Gratuluję udanych wizyt:)
Dzwonili do mnie ze szpitala, że już ustalili mi termin zakładania szwu-27.11. Trochę wcześnie. Nie będę miała nawet ukończonego 12t. A 14.11 mam spotkanie z anestezjologiem.
 
Nie :D zaszłam w ciążę 3 tyg. po ślubie, jeszcze w czasie podróży poślubnej miałam ostatnią @ - a jej pierwszy dzień to były moje imieniny, mam tę datę wpisaną w kartę ciąży a dzidziuś prawdopodobnie w imieniny męża albo dzień po :D
Super:) nasz dzidziuś w dzień urodzin męża. Chciałabym żeby się sprawdziło.
 
reklama
Do góry