reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Genetyczne z tego co wiem są obowiązkowe? Ja mam obawy, wiadomo ale na pewno uspokoją też wewnętrznie :) Ja mam 14.11, będę wtedy w 11tc 1d, a potem u lekarza prowadzącego drugi raz w 12tc 3d.

Nie są obowiązkowe.

W dwóch poprzednich ciążach nie robiłam. Teraz mam je w pakiecie medycznym z pracy i będę robić.
 
reklama
Dziewczyny, a jak badania genetyczne? Robicie? Boicie się?

Ja mam 30.11 ale boje się jak diabli. W poprzedniej ciąży doszłam właśnie do tego etapu. Poprzednim razem siedząc pod gabinetem miałam mnóstwo marzeń. Żeby płeć poznać, żeby ładne zdjęcia dostać...

Teraz chce żeby żyło. A reszta się jakoś ułoży.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dokładnie nie są obowiązkowe..
W 1szej ciąży robiliśmy, ale tylko USG genetyczne, bez testu z krwi, to między 11 a 14 tc prywatnie, tak jak to połówkowe miedzy 18 a 23 tc.
A teraz dostanę skierowanie od gin z powodu poronienia, ale i tak byśmy jechali je robić..
Najlepiej że datę badania mamy w urodziny męża ;)

Nasi znajomi dzięki badaniom, kt sami sobie robili, w sensie prywatnie, dowiedzieli się że dziecko ma ciężka wadę serca, przez co byli przygotowani na to i rodzili w odpowiedniej klinice..
Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
U mnie za to dzis slaby dzien, od wczoraj co zjem to zwracam.. w pracy czuje sie slabo, koleżanka poszla na l4 bo ma zapalenie gornych drog oddechowych wiec musze wziac jej jutrzejsze popołudnie i rano w piatek.. dobrze ze chociaz od szkoly mam wolne w ten weekend. 17.11 mam wizytę u lekarza i mam nadzieje na l4, w pracy szefowa wyladowuje swoje niepowodzenia na nas i ciagle wszystko robimy zle dlatego l4 chyba bedzie lepszym rozwiazaniem.. tym bardziej ze przejmuje sie kazdym jej slowem i chciałabym zeby bylo dobrze..

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Heyka :)
Byłam na wizycie :) Pęcherzyk już nie pusty, serduszko bije :) 8mm moje maleństwo ma. 7 tydzień zaczęłam :)
Już jestem spokojna:) I chyba zostanę przy lekarzu na NFZ raz na jakiś czas pójde prywatnie może. Dostanę l4 od 4 grudnia. Mam w grudniu na badania genetyczne się umówić, bobo rozwija się prawidłowo :)
Co za szczęście :) :)
 
Ja mam 30.11 ale boje się jak diabli. W poprzedniej ciąży doszłam właśnie do tego etapu. Poprzednim razem siedząc pod gabinetem miałam mnóstwo marzeń. Żeby płeć poznać, żeby ładne zdjęcia dostać...

Teraz chce żeby żyło. A reszta się jakoś ułoży.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Aż mnie ciarki przeszły... ;(

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super gratuluję udanej wizyty :-) jak dziecko zareagowalo?
16 czerwca będziemy obchodzić naszą pierwsza rocznica ślubu :-)
U nas rocznica ślubu 18.06. [emoji16]

A maluch zachowywał się tak jak w restauracjach czy innych publicznych miejscach. Na początku ostrożnie, a jak się oswoil, to chciał wszystko zobaczyć [emoji16] Prosiłam tylko męża żeby w trakcie badań trzymał go z daleka od pewnych miejsc [emoji23] On ma 14 mcy wiec jeszcze nie rozumie co się dzieje [emoji4]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas rocznica ślubu 18.06. [emoji16]

A maluch zachowywał się tak jak w restauracjach czy innych publicznych miejscach. Na początku ostrożnie, a jak się oswoil, to chciał wszystko zobaczyć [emoji16] Prosiłam tylko męża żeby w trakcie badań trzymał go z daleka od pewnych miejsc [emoji23] On ma 14 mcy wiec jeszcze nie rozumie co się dzieje [emoji4]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
To ile już po ślubie jesteście? U nas będzie rok w czerwcu :-) na ostatnim badaniu termin wyszedł mi na 27 maja czyli urodziny mojej mamy ale śmiejemy się z moim mężem ze jak dobrze pójdzie to może na naszą.Pierwsza rocznicę urodzie :-)

Maluch pewnie był pochloniety patrzeniem w monitor a nie na tym co robił lekarz :-)
 
reklama
Do góry