reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Dzięki za odpowiedzi odnośnie potraw Wigilijnych :) Fajnie Wam tak pozaglądać do garów :D Ja chyba już nic więcej kombinować nie będę, zwłaszcza, że dla dwóch osób to chyba sensu nie ma, a ja raczej powinnam ograniczać racje żywieniowe a nie wymyślać co by tu nowego zeżreć :D

blueberryJ- trzymam kciuki za Was!

Boli mnie od paru dni... kość ogonowa, mięśnie tyłka (?!) i ciężko mi wstać z kanapy, schylić się i w ogóle chodzę i stękam.

Ale nie nie,nie marudzę, nie narzekam :)
 
Dziewczyny jestem na przełomie 14/15 tyg i w końcu zaczynam czuć, że wraca mi dawna energia. A już zaczęłam się bać że taka leniwa jestem [emoji6]

Awersja do kuchni i gotowania mi przeszła. Powoli zaczyna mi to znowu sprawiać przyjemność.

Chyba jest w końcu efekt 2 trymestru [emoji16]

Ale np jeśli chodzi o libido, to mam jakiś maksymalny poziom cały czas. Takie popieprzone sny erotyczne mi się zdarzają, że wstyd pisać [emoji23]
A przez całą pierwsza ciążę seks mógł dla mnie nie istnieć. W ogóle mi się nie chciało. Aż dziwię się, że mąż drugie dziecko chciał [emoji23]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja też mam jakiś powrót do formy. Wczoraj otwierałam lodówkę kilka razy i ani razu nie pociągnęło mnie :D
Nawet kotleta zjadłam :) Boję się cieszyć, żeby nie wróciło :)
 
Ooo dobrze wiedzieć gdzie jest wino bezalkoholowe :)
Ja jeszcze skoczę do Kaufland zobaczyć, bo mąż mówi, że są :) A jak nie to Auchan.
 
Ja słyszałam że brak kości noswej wcale nie oznacza od razu zespołu Downa. Reszta usg wyszła poprawnie? Wszystkie inne narządy? Mój lekarz mi mówił że o zespole np Downa nie świadczy wcale tylko jedna nie prawidłowość ale inne też. A nosek może być jeszcze po prostu za mały więc uszy do góry!
Tak wszystko jest w porządku oprócz tego, że ' brak kości nosowej'. Tak mam napisane. W głowie tysiąc myśli, ale nie chce się załamywać może faktycznie tak jak piszecie jest jeszcze za mały. Dzięki dziewczyny życzę Wam miłego dnia :*
 
Tak wszystko jest w porządku oprócz tego, że ' brak kości nosowej'. Tak mam napisane. W głowie tysiąc myśli, ale nie chce się załamywać może faktycznie tak jak piszecie jest jeszcze za mały. Dzięki dziewczyny życzę Wam miłego dnia :*

Wszystko będzie dobrze, trzeba być dobrej myśli! A będziesz próbowała umówić się jeszcze na USG do innego lekarza?
 
reklama
Dziewczyny z tym forum jest coś nie teges [emoji28]

Jak tylko napiszę, że czuję się lepiej albo że coś mi wychodzi, to zawsze następnego dnia czuję się gorzej i mi nie wychodzi [emoji23]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry