reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
A naryczałam się jak głupia... Nie wykrył u dzidziusia kości nosowej :sad: według usg jestem w 12t 2d . W czwartek mam jechać zrobić test Papp-a. Mam nadzieję,że będzie wszystko ok :-( :(
Pomyślcie od razy o NIFTY, jest spory wydatek ale daje 99% pewności. Trzymam kciuki za Was i maleństwo!

Napisane na ASUS_X007D w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc
Dziewczyny zycze Wam samych cudownych wieści przed świętami, zdrowych dzieciaczkow.
Ja dopoero co dołączyłam a juz się "odlaczam".
Serduszko mojego malenstwa przestalo bić.
Zgasła jakas czesc mnie :sad::-( :(
Współczuję :( bardzo przykra wiadomość... Życzę Ci wszystkiego najlepszego i dużo siły [emoji17]

Napisane na ASUS_X007D w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jestem na przełomie 14/15 tyg i w końcu zaczynam czuć, że wraca mi dawna energia. A już zaczęłam się bać że taka leniwa jestem [emoji6]

Awersja do kuchni i gotowania mi przeszła. Powoli zaczyna mi to znowu sprawiać przyjemność.

Chyba jest w końcu efekt 2 trymestru [emoji16]

Ale np jeśli chodzi o libido, to mam jakiś maksymalny poziom cały czas. Takie popieprzone sny erotyczne mi się zdarzają, że wstyd pisać [emoji23]
A przez całą pierwsza ciążę seks mógł dla mnie nie istnieć. W ogóle mi się nie chciało. Aż dziwię się, że mąż drugie dziecko chciał [emoji23]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zdobyłam dziś tytuł wariatki roku :)
Akt I. Podczas depilacji udało mi się paskudnie zaciąć maszynką ( jutro wizyta u doktorka. Nie ma to tamto). Woda się zamieniła w morze czerwone ale generalnie sytuacja opanowana.
Akt II. Pół godziny później podniosłam alarm stulecia widząc na władce ślad krwi. Narobiłam takiej paniki że mąż Już kurtkę zdążył założyć.
A wtedy mi się przypomniało...
Kurtyna.
No po prostu #MatkaWariatka
 
Zdobyłam dziś tytuł wariatki roku :)
Akt I. Podczas depilacji udało mi się paskudnie zaciąć maszynką ( jutro wizyta u doktorka. Nie ma to tamto). Woda się zamieniła w morze czerwone ale generalnie sytuacja opanowana.
Akt II. Pół godziny później podniosłam alarm stulecia widząc na władce ślad krwi. Narobiłam takiej paniki że mąż Już kurtkę zdążył założyć.
A wtedy mi się przypomniało...
Kurtyna.
No po prostu #MatkaWariatka
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
Dziewczyny o! Co znalazłam [emoji16]
Auchan!
1513718105-02fefc393b71c7e5-aaaaaa.jpeg

Nie będę siedzieć o suchym, co to to nie!
 
Dziewczyny o! Co znalazłam [emoji16]
Auchan!
1513718105-02fefc393b71c7e5-aaaaaa.jpeg

Nie będę siedzieć o suchym, co to to nie!
A mają 0,00% alkoholu..? Bo jak czytałam w necie to teoretycznie powinno się wybierać te z zerową zawartością.. A w necie są takie, co mają 0,2% lub 0,5%..

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry