reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dziewczyny z tym forum jest coś nie teges [emoji28]

Jak tylko napiszę, że czuję się lepiej albo że coś mi wychodzi, to zawsze następnego dnia czuję się gorzej i mi nie wychodzi [emoji23]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
To lepiej profilaktycznie pisz, że czujesz się źle;)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dla mnie dzisiaj jakiś koszmarny dzień. Na ostatniej wizycie usg okazało się że maluszek ma małe torbiele więc oczywiście zmartwilo mnie to strasznie ale wiadomo starałam się być pozytywnej myśli. Lekarz kazał zrobić badanie afp czy coś takiego i wysłać mu wynik. D. Rano odczytuje wiadomość od niego a tam ze wynik graniczny. Prawie się poryczalam w pracy ;( strasznie się boję że maluch będzie chory :((
 
Napisałam maial bo nie mam nr bezpośrednio do niego. Czekam na odpowiedź. Staram sama siebie pocieszać ze jak by go wynik zaniepokoil to by dzwonił bym przyjechała na wizyte jak najszybciej i to samo mój mi.mówi a póki co czekam na maila od niego
 
Dla mnie dzisiaj jakiś koszmarny dzień. Na ostatniej wizycie usg okazało się że maluszek ma małe torbiele więc oczywiście zmartwilo mnie to strasznie ale wiadomo starałam się być pozytywnej myśli. Lekarz kazał zrobić badanie afp czy coś takiego i wysłać mu wynik. D. Rano odczytuje wiadomość od niego a tam ze wynik graniczny. Prawie się poryczalam w pracy ;( strasznie się boję że maluch będzie chory :((

Głowa do gory ja jak czytałam na innych forach to dziewczyna wychodzy złe wyniki i ze na pewno chore dziecko ze można jeszcze usunąć jednak się nie decydowały i dzieciaczki rodziły się zdrowe. Wiem łatwo się mówi ale jak nas to dotyczy to mamy milion myśli trzymam kciuki za was będzie dobrze ❤️

A mnie dzisboka biodra i kość ogonowa jak chodzę masakra jakaś...

Wczoraj zobaczyłam rozstępy ???
Tzn schudłam 13 kg przed ciąża teraz szybko było widać mi brzuch I jak na 17 tydzień to chyba duży jest. Sąsiadka mówią ze tez miała większy brzuch a potem miała stanął i miała taka kuleczkę. I większość mowi ze to wyglada na stare rozstępy ogólnie się smaruje ale jak to bywa kto ma je mieć to będzie ke miał..
ja wczesniej tez trenowałam i uda i dupsko mam troszkę pochlastane a te na brzuchu sa takie bladziutkie trzeba naprawdę dobrze popatrec żeby je zauważyć...
 
Napisałam maial bo nie mam nr bezpośrednio do niego. Czekam na odpowiedź. Staram sama siebie pocieszać ze jak by go wynik zaniepokoil to by dzwonił bym przyjechała na wizyte jak najszybciej i to samo mój mi.mówi a póki co czekam na maila od niego
A to inny lekarz przesłał co wynik? Czy twój prowadzacy?do prowadzacego powinnaś mieć nr żeby dzwonić właśnie w takich sytuacjach żeby Cię uspokoić. Daj znać jak odpisze i nie nakręca się ...graniczny to raczej w dolnej lub górnej normie...

 
Napisałam maial bo nie mam nr bezpośrednio do niego. Czekam na odpowiedź. Staram sama siebie pocieszać ze jak by go wynik zaniepokoil to by dzwonił bym przyjechała na wizyte jak najszybciej i to samo mój mi.mówi a póki co czekam na maila od niego
Też tak uważam, że gdyby wyniki były niepokojące to zadzwoniliby do Ciebie. Staraj choć trochę myśleć pozytywnie (choć wiem, że to na pewno bardzo trudne) - wszystko na pewno będzie dobrze!
 
A to inny lekarz przesłał co wynik? Czy twój prowadzacy?do prowadzacego powinnaś mieć nr żeby dzwonić właśnie w takich sytuacjach żeby Cię uspokoić. Daj znać jak odpisze i nie nakręca się ...graniczny to raczej w dolnej lub górnej normie...

Wynik wysłałam do mojego prowadzącego
Głowa do gory ja jak czytałam na innych forach to dziewczyna wychodzy złe wyniki i ze na pewno chore dziecko ze można jeszcze usunąć jednak się nie decydowały i dzieciaczki rodziły się zdrowe. Wiem łatwo się mówi ale jak nas to dotyczy to mamy milion myśli trzymam kciuki za was będzie dobrze [emoji173]️

A mnie dzisboka biodra i kość ogonowa jak chodzę masakra jakaś...

Wczoraj zobaczyłam rozstępy ???
Tzn schudłam 13 kg przed ciąża teraz szybko było widać mi brzuch I jak na 17 tydzień to chyba duży jest. Sąsiadka mówią ze tez miała większy brzuch a potem miała stanął i miała taka kuleczkę. I większość mowi ze to wyglada na stare rozstępy ogólnie się smaruje ale jak to bywa kto ma je mieć to będzie ke miał..
ja wczesniej tez trenowałam i uda i dupsko mam troszkę pochlastane a te na brzuchu sa takie bladziutkie trzeba naprawdę dobrze popatrec żeby je zauważyć...
Tak ale są też niestety przypadki zupełnie przeciwne
 
Wynik wysłałam do mojego prowadzącego

Tak ale są też niestety przypadki zupełnie przeciwne

Na tym etapie podejrzewam, że bez dodatkowych testów/badań sami lekarze w stanie są jedynie podać prawdopodobieństwo - przy czym warto sobie zawsze mówić, że jego wartość oznacza, że w X identycznych ciążach jedno dziecko będzie chore - reszta zdrowa. Spróbuj być dobrej myśli i nie stresować się o ile to możliwe w tej sytuacji w ogóle.
Swoją drogą wynik może być graniczny, nie jest też w takim razie jednoznacznie zły i tego się trzymaj!
 
reklama
Na tym etapie podejrzewam, że bez dodatkowych testów/badań sami lekarze w stanie są jedynie podać prawdopodobieństwo - przy czym warto sobie zawsze mówić, że jego wartość oznacza, że w X identycznych ciążach jedno dziecko będzie chore - reszta zdrowa. Spróbuj być dobrej myśli i nie stresować się o ile to możliwe w tej sytuacji w ogóle.
Swoją drogą wynik może być graniczny, nie jest też w takim razie jednoznacznie zły i tego się trzymaj!
Staram się dziewczyny ale jest mi ciężko. Dlatego tu napisałam żeby usłyszeć dobre słowo bo na was można liczyć
 
Do góry