reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
I to nic poważnego? Bo trochę mnie to niepokoi
Jak byłam u Pani ginekolog i mówiłam jej, że mnie kłuje w okolicy pachwin to mówiła, że to naturalne w trakcie ciąży, bo macica się rozciąga.. Też miałam ostatnio takie klucie po bokach brzucha. Jednak już byłam po wizycie. Obecnie biorę Duphaston na ból brzuch, a i tak taki o którym piszecie wystąpił, więc może to naturalne..

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie od wczoraj kłuje, silny ból w okolicy żeber po prawej stronie. Nie wiem co to, ale przeszywający ból.
Dostałam moją poduszkę rogal ciążowy, dziewczyny jak ona mi teraz pomaga ! :) całą noc przespałam bez pobudki ;)
Ja kończe 11 tc a dolegliwości wymiotowo mdlościowe się nasili znowu, masakra :(
 
Mnie od wczoraj kłuje, silny ból w okolicy żeber po prawej stronie. Nie wiem co to, ale przeszywający ból.
Dostałam moją poduszkę rogal ciążowy, dziewczyny jak ona mi teraz pomaga ! :) całą noc przespałam bez pobudki ;)
Ja kończe 11 tc a dolegliwości wymiotowo mdlościowe się nasili znowu, masakra :(
a nie wątroba?
 
Naprawdę wam współczuję tych objawów...Ja czuję się całkiem dobrze...zero wymiotow od początku ciazy,rzadko mnie mdli przy przyrzadzaniu jedzenia ,podbrzusze też raczej nie boli ...tylko często ściska mi żołądek od wzdęcia...czasami myślę że ja tam do 9 miesiąca nie wytrwam chyba że pół jelit i żołądek przesuna mi się na plecy[emoji12]

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak byłam u Pani ginekolog i mówiłam jej, że mnie kłuje w okolicy pachwin to mówiła, że to naturalne w trakcie ciąży, bo macica się rozciąga.. Też miałam ostatnio takie klucie po bokach brzucha. Jednak już byłam po wizycie. Obecnie biorę Duphaston na ból brzuch, a i tak taki o którym piszecie wystąpił, więc może to naturalne..

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Duphaston na ból brzucha, jesteś pewna? duphaston się stosuje gdy jest za niski poziom progesteronu
 
Do góry