reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Bylam dzis u lekarza i przepisal mi tabletki na zle samopoczucie w ciazy.
Wiem ze jest tu jakas dziewczyna co mieszka w Belgii ( albo mi sie cos pokrecilo) wiec moze cos wiecej wie na temat tych tabletek.
Chodzi mi konkretnie o AGYRAX
W aptece w Berlinie normalnie sie ich nie dostanie bo sa ekstra sprowadzane wlasnie z Belgii.
Niestety ani lekarz ani babka w aptece nie potrafili mi powiedziec jak mam te tabletki brac. Czy rano, czy wieczorem, czy przed czy tez po jedzeniu.
Jedyne co wiem to tyle ze mam brac jedna tabletke, ktora najchętniej juz teraz bym wzięła
Ja jestem z Belgii. O tych lekach w sumie nic nie wiem ja w pierwszej ciąży miałam inne przepisane. Ale mogę ci ulotkę odnaleźć na necie i po czytam

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Te leki są na chorobę lokomocyjną. Powinno się je brać w trakcie posiłku. I masz je brać jak zaczynasz się źle czuć bądź na godzinę przed planowana podróżą. Można brać od 1 do 3 tabletek na dzień. I nie musi być brana o stałych porach

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Czyli jak sie teraz zle czuje to mogę sobie jedna wziąć? Akurat jestem po jedzeniu ale chyba wezme.
Zobacze czy mi pomogą tabletki na chorobe lokomocyjna. ( ale chyba lekarz wie co robi)

A Tobie jeszcze raz dziękuję:)
 
Czyli jak sie teraz zle czuje to mogę sobie jedna wziąć? Akurat jestem po jedzeniu ale chyba wezme.
Zobacze czy mi pomogą tabletki na chorobe lokomocyjna. ( ale chyba lekarz wie co robi)

A Tobie jeszcze raz dziękuję:)
Tak spokojnie możesz teraz brać :) tam pisało ze można w trakcie lub po jedzeniu ale lepiej żeby brać w trakcie. I żeby po pić spora ilością wody

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jako że jestem na tym wątku nowa i nie dam rady nadrobić tyle stron. W którym tc dowiedziałyście się o ciąży?
U mnie ogólnie to śmieszna sytuacja bo ostatni normalny okres miałam 21 września, serduszkowaliśmy w dniach płodnych więc po 11 dniach zrobiłam test ale ujemny, potem dwa dni później dostałam brązowych upławów a na następny dzień (13 października) tak jakby okres który trwał 3 dni więc stwierdziłam, że się nie udało. Następny okres dostałam 3 listopada i też trwał tylko 3 dni. Teraz powinnam dostać około 25 listopada ale nie dostałam. Po tygodniu spóźnienia zrobiłam test i pozytywny :eek:
 
Jako że jestem na tym wątku nowa i nie dam rady nadrobić tyle stron. W którym tc dowiedziałyście się o ciąży?
U mnie ogólnie to śmieszna sytuacja bo ostatni normalny okres miałam 21 września, serduszkowaliśmy w dniach płodnych więc po 11 dniach zrobiłam test ale ujemny, potem dwa dni później dostałam brązowych upławów a na następny dzień (13 października) tak jakby okres który trwał 3 dni więc stwierdziłam, że się nie udało. Następny okres dostałam 3 listopada i też trwał tylko 3 dni. Teraz powinnam dostać około 25 listopada ale nie dostałam. Po tygodniu spóźnienia zrobiłam test i pozytywny :eek:
Zdarza się że w ciąży można mieć takie plamienia. Ja robiłam test 7 pazdziernika w dzień planowanej @ a ostatni okres 9 września

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No może w między czasie wam się udało ? Bo test po ponad tygodniu chyba powinien coś pokazać...Ja miałam przeczucia i test chciałam robić jeszcze przed wycieczka ale już czułam zanim okres mialam dostać..nie wiem jak to wytłumaczyć...jak wróciliśmy tylko zrobiłam test dla potwierdzenia (ostatni test robiłam 8 lat temu[emoji12] ) więc to był ponad 4 tydz[emoji12] ciąży A u ginekologa byłam w 5tygodniu to był pusty pęcherzyka...

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też miałam do tej pory czysta cerę a teraz normalnie na linii żuchwy wokoło ust i na dekolcie masakra, za to paznokcie zrobiły mi się mocniejsze i są długie :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
No ja syfki też dostałam w chwili jak wyszło pierwsze zimno na dworze :). Paznokcie cudooo tylko w ciążę zachodzić :D
 
Do góry