reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Duphaston na ból brzucha, jesteś pewna? duphaston się stosuje gdy jest za niski poziom progesteronu
Też mi się wydaje, że wszyscy go biorą i zastanawiałam się dlaczego.
Niektóre nawet piszą "zapobiegawczo duphaston biorę"

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też mi się wydaje, że wszyscy go biorą i zastanawiałam się dlaczego.
Niektóre nawet piszą "zapobiegawczo duphaston biorę"

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Mi pani Doktor zadała pytanie czy ma mi przepisać bo jeśli będę się z tym lepiej czuła to mi przepisze :D Na tym etapie ciąży ten lek kompletnie nic nie daje oprócz tego, że bierzemy leki i u nas w głowie jest lepiej :) Potwierdziło mi to już kilku lekarzy
 
@promyczek_81 jest faktycznie po części tak jak piszesz, że ten lek działa w naszej głowie. Ja jestem w 5 ciąży teraz a mam jedno dziecko, które cudem się urodziło i faktycznie biorę te leki bo mi lepiej w głowie. Nie martwię się tak bardzo bo je biorę. Choć w poprzedniej ciąży lekarz nakazał mi brać całą ciążę przez krwawienia i jedno z bliźniąt zmarło.
 
Hej. Moim zdaniem lekow nie powinno sie brac jak cukierków. Ja dostałam duphaston bo mam krwiaka teraz luteine. I zebym miala wybór nie brała bym go ale musze. A podejscie wezme nie zaszkodzi moze okazac sie w koncu bledne.

Nie odzywam sie bo natłok obowiązków w poniedzialek ide do lekarza na genetyczne mam nadZieję ze bedzie wszytko w porządku. Brzuszek sie zaokrągla wiec jestem dobrej myśli
 
Ja nie uważam, że Duphaston działa na głowę tylko.. Gdybym miała wybór to chętnie bym go odstawila, ponieważ samopoczucie mam po nim znacznie gorsze.. I wydaje mi się, że potęguje objawy ciąży - mam porównanie, gdyż brałam go przez 10dni. Później gin kazała odstawić i teraz gdy "ból brzucha powrócił = możliwość krwawienia" znów zaczęłam brać i naprawdę widać różnicę..

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry