reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dziewczyny w niedzielę kończę 14 tydzień a nadal tak fatalnie się czuje.. Ma też któraś na tym etapie tak kiepskie samopoczucie? I kto by pomyślał, że to moja trzecia ciąża.. Dwie poprzednie to bez porównania, można rzec bajka ;)
 
reklama
Dziewczyny w niedzielę kończę 14 tydzień a nadal tak fatalnie się czuje.. Ma też któraś na tym etapie tak kiepskie samopoczucie? I kto by pomyślał, że to moja trzecia ciąża.. Dwie poprzednie to bez porównania, można rzec bajka ;)
Myślę, że pomału zaczniesz odczuwać zmniejszenie objawów. Ja mam skończony 14 i już coraz rzadziej mam mdłosci.
 
Dziewczyny w niedzielę kończę 14 tydzień a nadal tak fatalnie się czuje.. Ma też któraś na tym etapie tak kiepskie samopoczucie? I kto by pomyślał, że to moja trzecia ciąża.. Dwie poprzednie to bez porównania, można rzec bajka ;)
Ja jestem w 13 tygodniu i jak narazie nadal jestem zmęczona mdli mnie i strasznie mnie drażnią zapachy, nawet dzisiaj jak poczułam gołąbki to zwróciłam wszystko co jadłam

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jakie szczęście że hmm nie wszystkie objawy nieprzyjemne ominely w pierwszym trymestrze a teraz już drugi trymestr więc dalej dobrze się czuje :-) jedynie niektóre zapachy mnie drażnią głównie perfumy ale nie aż tak bym wymiotowala tylko porostu mi przeszkadzają :-)
 
A właśnie miałam się jeszcze was zapytać, czy to normalne że czuje dzisiaj już kilka razy takie kłucie obok pępka z prawej strony?
 
Jestem już po badaniu prenatalnym i wszystko jest w porządku :)) bardzo się cieszę, bo już miałam chwile zwątpienia :p dziewczyny zazdroszczę wam że macie energię na sprzątanie, mycie okien itp ja najchętniej bym przelezala całe dnie :p
 
reklama
@Angelika. Jadwiga ja dzisiaj kończę 15 tydzień i nadal jest źle. Tzn lepiej niż miesiąc temu ale wczoraj i dziś wymiotowałam. Generalnie ciąża mi nie służy.

@stefi gratuluje wizyty:) ja nie sprzątam bo nie dam rady. Mam ataki rwy kulszowej do tego źle się czuje przez wymioty i nie robię nic. Ogarniam tyle o ile dom i synka i reszta niech czeka na lepsze czasy.
 
Do góry