reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Z facetami to tak czasami niestety jest...jak się czegoś nie powie to się sami nigdy nie domyśla....
@Mecenasowa27 u nas podobnie jesteśmy ze sobą ponad 8 lat i u nas jest tak że jak któreś wychodzi to buziak jest obowiązkowy...i mój jest w tym lepszy niż ja bo nawet na spiocha dostaje o 5 rano [emoji1]

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A moj ma mnie w dupie zajety wszystkim tylko nir mna. Wkurza mnie to ham z niego tylko dziecko i dziecko. Zaczynam myslec ze jest ze mna tylko dla dziecka ;/

Czasami facetowi trzeba powiedzieć, że oczekujemy czegoś więcej.
Ja uwielbiam mojego męża domysły " a bo ja myślałem", ta ale nie rozmawiałem.
My już tyle lat razem, że zapomnieliśmy o jakiś buziakach na dzień dobry. Ostatnio pojechalismy na randkę :) To mnie za rękę wziął i mówi " jak za kawalera " :D W przypływie obowiązków, dziecko, problemów zapominamy o sobie, ale jak mi coś nie pasuje to kawa na ławę, za za malo, za chlodno i wraca do normy :)
 
My spotykamy się od 4,5 roku, od 2 lat mieszkamy razem a małżeństwem jesteśmy od 6m. Zawsze chodzimy za rękę i o buziaku na dzień dobry i do widzenia też staramy się pamiętać ale tak jak mówię zdarza się zapomnieć i się upominamy. Mój mi nie daje buziaka jak wstaje rano a ja jeszcze śpię. Ale myślę za takie drobne gesty jak buziaki czy niespodziewane przytulnie jest bardzo ważne na codzien. Mój często do mnie podchodzi np gdy robię obiad i przytulna mnie od tyłu i całuje w szyję, albo ja przechodząc obok niego zatrzymuje się i go po prostu przytulam. A rozmawiać trzeba bo nie tylko facet się nie domyśli ale my również wcale takie domyślne nie jesteśmy.
 
@didi13 tak jak dziewczyny piszą. Warto z nim po rozmawiac faceci zazwyczaj widzą wszystko inaczej niż my. U nas buziaki na dzień dobry do widzenia i dobranoc obowiązkowo. W ciągu dnia tez staramy się dać sobie jakiegoś buziaka albo chociaż na chwilę się przytulic. A jak synek widzi że się przytulilismy to jeszcze musi być przytulas rodzinny [emoji23]

Ja dzisiaj czuje się fatalnie miałam nie robić a jak zwykle mi to nie wyszło. Po wucinalam sobie całą stertę rzeczy do wyszycia. Po sprzatalismy z mężem cały dom. Zrobiliśmy generalne porządki. Przenieśliśmy regał na książki juz żeby miejsce na choinkę zrobić. Zrobiłam ekrelki. Byliśmy w Ikei po świeczki do wieńca adwentowege który jest prawie skończony bo juz nie zdążyłam ozdób doczepić do niego [emoji23]
Wrzucam wam fotkę prawie skończone go wieńca
1512245234-f60bcf7b5daa6896-aaaaaa.jpeg


Jeszcze moje eklerki średnio podobne do tych sklepowych ale zapomniałam kupić czekolady i przez chorobę trochę ciasto zepsulam [emoji14]
1512245276-0e50bb763835aef5-aaaaaa.jpeg


Teraz leżę z okładem na czole z ciepłego grochu. Po smarowalam sobie klatkę piersiową i kark amolem mam nadzieje ze jutro chociaż trochę lepiej będę się czuła. A i wzięłam paracetamol bo juz na ból głowy nie wyrabialam masakra totalna...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fajny ten wieniec, zdolna jesteś :-)
Ja muszę się przyznać że zrobiłam te pierniczki i oczywiście musiałam spróbować :-) skromnie przyznam że wyszły pyszne ale pewnie jeszcze smaczniejsze beda jutro albo po jutrze
 
Aj ja sama nie wiem... My mamy problem z tesciowa. Zmaczy z jego matka czaaem sie boje ze on moze wziąść jej stronę. Ale puki co plus ze mala to oczko w glowie.

A mnie dopadly paskudne zatwardzenia. Do tego wczoraj krew z nosa sie polala 2 razy masakra w pierwszej ciazy to bylo pozniej wszytko;(
 
A po za tym dzis u nas ulozyli wykładzinę i zaczęli sprzątać tata do mnie zebym pomogla a mama zostaw ja w spokoju;) a myślalam ze jak wyjdę od mamy to pozali sie siostrze ze nierob jestem bo wydzien bylam i jedynoe lazienke sprzatnelam i raz dywan wytrzrpalam i pozamiatalam
 
Dzień dobry w ten wczesny, ale jakże piękny niedzielny poranek :) - minus dwa na termometrze i za oknem biało, mogłoby tak się utrzymać do świąt.
Młodszy urządził dziś pobudkę o 5 rano, co mu się już od roku nie zdarzało...mam ćwiczenia przed narodzinami kolejnego, coby nie zapomnieć :D także ja już po kawce i śniadanku, no i nie wiem za bardzo co robić, bo reszta chłopaków śpi, chyba się wezmę za wypisywanie kartek świątecznych. przede mną dłuuugi dzień dzisiaj...
 
My jesteśmy z mężem już 12 lat a po ślubie 4,5 roku i buziaki na przywitanie i pożegnanie zawsze są. Fakt, że jak synek się pojawił to czasu mniej mamy dla siebie ale tęsknimy za sobą i często w sms sobie to piszemy.
 
reklama
Aj ja sama nie wiem... My mamy problem z tesciowa. Zmaczy z jego matka czaaem sie boje ze on moze wziąść jej stronę. Ale puki co plus ze mala to oczko w glowie.

A mnie dopadly paskudne zatwardzenia. Do tego wczoraj krew z nosa sie polala 2 razy masakra w pierwszej ciazy to bylo pozniej wszytko;(
weź się nie przejmuj! w ciąży jesteś i powinnaś się oszczędzać ile możesz, a nie na szmacie latać co chwilę! mężowi powiedz wprost o co Ci chodzi, bo faceci to mało domyślni raczej są. a teściową olej, chyba że z nią mieszkasz ;) nie ma co sobie nerwów dokładać, w ciąży nie wolno ;)
 
Do góry