reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

A myślałam że u mnie tak kiepsko z piciem...ja z kawy i czarne herbaty zrezygnowałam piję może dwie na tydzień bo nie mam ochoty...na ciepło wodę z cytryny i cukrem niestety albo miodem 2-3filiżanki , i dwie herbaty ziołowe rumianek pokrzywa mięta zależy na co mam ochotę ...i max 1 litr czystej wody...chcialabym tak 1,5 a z czasem 2 zobaczymy jak się rozkrece bo kiedyś to była max 1 szklanka ...

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam się weekendowo :)
Za mną ciążki tydzień, już czasami naprawdę nie ogarniam jak ja sobie poradzę z trójką maluchów.
Co do kawy to dwie słabe kawy dziennie są dopuszczalne. Mój gin w każdej ciąży nawet zaleca mi picie kawy bo ja mam bardzo niskie ciśnienie i czasami naprawdę ciężko mi nie zasnąć na stojąco.
Niestety mnie od kawy odrzuciło, więc piję sporadycznie. Oby w drugim trymestrze było lepiej, bo ciężko z takim niskim ciśnieniem bez wspomagania :confused2:
 
A u nas dziś 15t1d [emoji12] obiad zaliczony rybka ..
IMG_20171202_143200.jpg
IMG_20171202_143200.jpg


Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • IMG_20171202_143200.jpg
    IMG_20171202_143200.jpg
    43,7 KB · Wyświetleń: 383
A u nas dzis pracowicie. Moj przyjechal do nas pomogl wymienić wykładzinę w kuchni i mnie wkurwa na maxa zero przywitania ani nic... Tylko mala. Nawet do niego sie nie odzywam. Jak bym nie istniala tylko dziecko.... Brak słów...
 
Ja odkąd zamieszkałam razem już teraz z moim mężem to zawsze na dzień dobry był buziak jak któreś z nas wracalo do domu a drugie już w nim było i tak samo wychodząc z domu też odwitywalismy się buziakiem. Ostatnio zauważyłam że zdarza się nam o tym zapominać, nie mówię że tylko jemu bo mi także ale wtedy staramy się zwracać na to uwagę i się poprawiamy. Najczęściej on zapominal po przyjściu do domu z pracy przywitać mnie buziakiem i po kilku razach zwracania uwagi jest ja postęp. Dla mnie jest to ważne. Nie chcę byśmy się gdzieś po drodze zatracili i zapomnieli o sobie i o takich małych ważnych gestach :-)
 
A moj ma mnie w dupie zajety wszystkim tylko nir mna. Wkurza mnie to ham z niego tylko dziecko i dziecko. Zaczynam myslec ze jest ze mna tylko dla dziecka ;/
 
reklama
Do góry