reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Widzę że Zuza wstała pełną energii [emoji1] ja mam nadzieję że się jeszcze dobudze...zaraz wcinam śniadanie ....I zobaczymy jak się dzień potoczy [emoji12]

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A u nas dzis lepiej wytolkowalam mu ze tak sie nie robi itp itd to niby cos dotarlo ale zobaczymy teraz ma 2 tygodnie tacierzynskiego za Franke. Wiec przygotowujemy roczek dla tego bombla.
 
Dziewczyny, miałyście może tak? Zjadłam dziś śniadanie, pije herbatę i nagle czuję, że mi serce zaczyna walić jak oszalałe aż mi zaczęło się gorzej oddychać. Zmierzyłam sobie ciśnienie, 110/60, ale puls prawie 140. Za chwilę zmierzyłam puls jeszcze raz - 154 :/ Położyłam się na chwilę do łóżka i puls się uspokoił. Niczym się nie zdenerwowałam, nic się nie stało, po prostu tak nagle serce skoczyło. Nie miałam nigdy takiej sytuacji, nie wiecie od czego to mogło się stać? Miała tak któraś z Was?
 
Dziewczyny, miałyście może tak? Zjadłam dziś śniadanie, pije herbatę i nagle czuję, że mi serce zaczyna walić jak oszalałe aż mi zaczęło się gorzej oddychać. Zmierzyłam sobie ciśnienie, 110/60, ale puls prawie 140. Za chwilę zmierzyłam puls jeszcze raz - 154 :/ Położyłam się na chwilę do łóżka i puls się uspokoił. Niczym się nie zdenerwowałam, nic się nie stało, po prostu tak nagle serce skoczyło. Nie miałam nigdy takiej sytuacji, nie wiecie od czego to mogło się stać? Miała tak któraś z Was?
Niestety nie pomogę bo nie zdążyło mi się takie coś...lepiej skonsultuj to z lekarzem

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, miałyście może tak? Zjadłam dziś śniadanie, pije herbatę i nagle czuję, że mi serce zaczyna walić jak oszalałe aż mi zaczęło się gorzej oddychać. Zmierzyłam sobie ciśnienie, 110/60, ale puls prawie 140. Za chwilę zmierzyłam puls jeszcze raz - 154 :/ Położyłam się na chwilę do łóżka i puls się uspokoił. Niczym się nie zdenerwowałam, nic się nie stało, po prostu tak nagle serce skoczyło. Nie miałam nigdy takiej sytuacji, nie wiecie od czego to mogło się stać? Miała tak któraś z Was?
Też tak nigdy nie miałam. Ale też uważam, że powinnaś skonsultować to z lekarzem.

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z facetami to tak czasami niestety jest...jak się czegoś nie powie to się sami nigdy nie domyśla....
@Mecenasowa27 u nas podobnie jesteśmy ze sobą ponad 8 lat i u nas jest tak że jak któreś wychodzi to buziak jest obowiązkowy...i mój jest w tym lepszy niż ja bo nawet na spiocha dostaje o 5 rano [emoji1]

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom

To prawda, facetowi to trzeba prosto z mostu powiedzieć o co chodzi, bo oni się nie domyślą... No niestety, oni są z Marsa, a my z Wenus. Mój też jak mu nie powiem, to rzadko się czegoś domyśli, choć i tak jest o niebo lepiej niż 10 lat temu ;)
 
Dziewczyny, miałyście może tak? Zjadłam dziś śniadanie, pije herbatę i nagle czuję, że mi serce zaczyna walić jak oszalałe aż mi zaczęło się gorzej oddychać. Zmierzyłam sobie ciśnienie, 110/60, ale puls prawie 140. Za chwilę zmierzyłam puls jeszcze raz - 154 :/ Położyłam się na chwilę do łóżka i puls się uspokoił. Niczym się nie zdenerwowałam, nic się nie stało, po prostu tak nagle serce skoczyło. Nie miałam nigdy takiej sytuacji, nie wiecie od czego to mogło się stać? Miała tak któraś z Was?
Ja tak miewałam czasami, co prawda nie wiem jaki wtedy miałam puls ale objawy takie same i serce waliło jak szalone (czasem mi się tak robiło jak się schylilam nagle). Taka jakby arytmia chwilowa. W ciąży mi się to nie zdążyło jeszcze. Też myślę że warto to skonsultować z lekarzem.
 
Dziewczyny czy wybieracie się w 2 trymestrze do dentysty? Ja niestety nie zdążyłam pójść na przegląd przed ciąża ( miałam to w planach, ale nie sądziłam, że mój się tak nagle namyśli na dziecko, hihi ;)). Planuje zapisać się jeszcze na grudzień, choć mam cichą nadzieję, że nic nie trzeba będzie leczyć (mega się boję :szok:). Ogólnie od gina dostałam zalecenie, żeby do 20tyg to ogarnąć i mieć wpisane do karty ciąży. Jak jest u Was? Spokojnej niedzieli :)
 
Chcę się wybrać max do świąt...chyba pójdę prywatnie...bo nie wiem czy na nfz mają w razie czego odpowiednie znieczulenie...muszę poczytać coś w tym temacie

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam w niedziele, Ja dzisiaj szalalam caly dzien po domu robiac dekoracje na swieta. Wykorzystalam tez w koncu kupony rabatowe na Amazona ktore dostalam w pracy juz jakis czas temu I nalupilam kilka rzeczy dla dzidzi :) nie moglam sie powstrzymac :)

Co do dentysty z tego co sie orientuje juz maja takie znoeczulenia I srodki ze mozna zwykle wypelnienia cala ciaze robic. Jedyne co to uwazac trzeba z kanalowym.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Do góry