reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Ja na początku piłam mało, bo od samej wody mnie odrzucało, wiec piłam tylko herbate i soki. Ale u mnie wtedy pojawiają się w badaniu moczu szczawiany, erytrocyty i inne cuda wiec teraz pije rano inke z mlekiem, ze dwie szklanki soku rozcienczonego wodą, 1-2 herbaty owocowe lub ziołowe i popijam wodę z butelki tak ok zgrzewke na tydzień (w nocy mnie mega suszy). I kolejne badania już wyszły dobrze, wiec coś w tym jest :)
Miłej soboty, ja dziś spędzę trochę czasu z siostrą więc pora zwlec się z łóżka :D
 
@DareToBe żeby pozbyć się pleśni definitywnie to trzeba pozbyć się przyczyny jej powstawania inaczej to jest walka z wiatrakami.

@nastepnawkolejce właśnie mąż też na mnie wrzeszczy bo mało pije. Rano cappuccino w ciągu dnia może ze szklanka wody i wieczorem herbata. Staram się pić 1.5l wody dziennie bo wiem ze mi w ciąży bardzo szybko nerki siadają i musze przez to dużo pić. Ale że zwykłej wody nie przełkne to dole wam do niej cytryne :) ja też z maluchem psa musze brać mam huskiego :D wiec połowę bagażnika pies zajmuje [emoji23]

Ja się ostatnio cieszyłam ze od 3 lat chora nie byłam i ze synek cały czas zdrowy... tak mam całe zatoki zapchane i gardło jiz boli a synek tez juz ma katar... a tak pięknie było [emoji29]

Ja dzisiaj 12 tydzień. We wtorek idę na genetyczne. Mam nadzieje ze nie zapomnę o wizycie mam na 8.20 :o wiem dla niektórych z was będzie to dziwne jak można zapomnieć o wizycie ale na prawdę ja czasami zapominam się ze jestem w ciąży przez nawał roboty i wymagającego synka. Może jak maleństwo zacznie kopać to już inaczej będzie.

Miałam takie wielkie plany na dzisiaj a chyba nic z tego nie będzie bo mnie rozkłada na łopatki :/ syrop z cebuli juz się robi niech nas to na nogi postawi.

A jeszcze pytanie do nosa można nasivin a na gardło tamtum verde w ciąży?



Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Można tantum verde na bank, ja polecam na gardło Argentin-T, a na katar Rhinoargent.
 
Ja teraz piję w sumie sporo. Parzę 2 torebki herbaty czarnej w 1,5 litrowym dzbanku i to wypijam w ciągu dnia, do tego sok marchwiowy, woda - jedna butelka dziennie i oczywiście sok mandarynkowy. Uwielbiam go.
Co do wyjazdów, to jak czekałam na pierwsze dziecko też nie wyobrażałam sobie wyjazdów. Pierwszy wyjazd był do teściów na weekend jak córa miała 7 tygodni (100km), jak urodziła się druga to pierwszy taki wyjazd na weekend był jak skończyła jakieś 2 tygodnie. Z trzecim też pewnie po 2 tygodniach zaczniemy jeździć.
 
Dziewczyny czy bierzecie coś jak dopada was biegunka. Ja wczoraj do 24 myślałam ze się wykończę. Bie widziałam już co mam robic:hmm:czytallam na necie ze podobni czasem tak jest ze względu na hormony ale ze ja strachopierda tl nic nie wzięłam i tak się męczyłam. Dziś zjadłam śniadanie i czekam czy zas będę miała ta przyjemność :sad:
Na biegunkę sprawdzony sposób z dzieciństwa to zjeść jajko ugotowane. Bez żadnego chleba, majonezu, bez popicia. Dosłownie same jajko na sucho. Pomaga :-) mnie mama za dzieciaka tym leczyla,ale trochę oszukiwalam bo po zjedzeniu jest tak sucho w ustach ze później jak mama nie patrzyła to chociaż małego lyczka wody brałam po kilku minutach po zjedzeniu.
 
reklama
Waniliowe zdrówka.
Zosia co do biegunki to lepiej nie brać żadnych stoperanów i innych takich, żeby wszystko co siedzi w jelitach wyleciało a nie zatrzymało się i kumulowało...
Możesz sobie zrobić lekka dietke.




Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry