reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Dzień dobry :-) ja też już nie śpię, nie mogę :) ale jak w tygodniu musiałam wstawać o 4 do pracy to bym wtedy spała pewnie do 12 :-p co do tego picia do ja też bardzo mało, od kawy niestety mnie odrzuciło, herbaty owocowe wypije, wody pije mało ale teraz w takim zimnym okresie to się nie chce tak pić , chociaż ja to powinnam dużo bo codziennie wymiotuje :oo: mój mi ciągle przypomina o wodzie...ze mam pić! Staram się. Kupił mi jakiś sok warzywny ale tam są pomidory i nie tkne :no:
 
reklama
Dzien dobry.. :) Ja pije herbaty, soki z marwitu i wode z cytryna :) dzisiaj w planach mam porzadki i mycie okien, na szczescie pomaga siostra :) dzis polowa domu, za tydzień kolejna :) u nas juz 14 tydzien :)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :)
Chciałabym żeby mi energia wróciła :) Póki co zero motywacji, energii. Wczoraj jak położyłam się po 20:00 tak wstałam dzisiaj przed 8:00 fajnie tak... :)
Dzisiaj muszę się zmusić do dzialania, urodziny na sali zabaw i obiecałam młodemu pierniczki. Więc mam nadzieję, że uda się wszystko :)
Ja piję czasem herbatę, kuzynka mnie postraszyła i odrzuciło mnie od owocowych. Jak była w ciąży parę m temu to jej ginekolog ostrzegał od owocowych herbat, że mają dużo składników, które powodują poronienie i oczywiście się wystraszyłam i przestałam pić...Nie kupuję jakiś tanich, ale w głowie mi zostało...
Piję dużo soków wyciskanych, teraz chce kupić sobie wyciskarkę wolnoobrotową i będziemy robić soczki :)
Tez mam problem z pleśnią. Nasz blok w ogóle jest jakąś porażką zimą okna są zaparowane i pleść wyskakuje nad oknem...Ja nie użyje savo, bo strasznie śmierdzi, musielibyśmy się z domu wynieść i jeszcze koty ( nie wyobrażam sobie tego) czesto muszę wietrzyć pomieszczenia. Mam na tym punkcie bzika, byle okna suche. Ostatnio mąż wyczyścił czymś ścianę i ją grzejemy dodatkowo, to przestał wyskakiwać.
 
Dzien dobry.. :) Ja pije herbaty, soki z marwitu i wode z cytryna :) dzisiaj w planach mam porzadki i mycie okien, na szczescie pomaga siostra :) dzis polowa domu, za tydzień kolejna :) u nas juz 14 tydzien :)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie od dzisiaj też 14 tydzień;)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
@DareToBe żeby pozbyć się pleśni definitywnie to trzeba pozbyć się przyczyny jej powstawania inaczej to jest walka z wiatrakami.

@nastepnawkolejce właśnie mąż też na mnie wrzeszczy bo mało pije. Rano cappuccino w ciągu dnia może ze szklanka wody i wieczorem herbata. Staram się pić 1.5l wody dziennie bo wiem ze mi w ciąży bardzo szybko nerki siadają i musze przez to dużo pić. Ale że zwykłej wody nie przełkne to dole wam do niej cytryne :) ja też z maluchem psa musze brać mam huskiego :D wiec połowę bagażnika pies zajmuje [emoji23]

Ja się ostatnio cieszyłam ze od 3 lat chora nie byłam i ze synek cały czas zdrowy... tak mam całe zatoki zapchane i gardło jiz boli a synek tez juz ma katar... a tak pięknie było [emoji29]

Ja dzisiaj 12 tydzień. We wtorek idę na genetyczne. Mam nadzieje ze nie zapomnę o wizycie mam na 8.20 :o wiem dla niektórych z was będzie to dziwne jak można zapomnieć o wizycie ale na prawdę ja czasami zapominam się ze jestem w ciąży przez nawał roboty i wymagającego synka. Może jak maleństwo zacznie kopać to już inaczej będzie.

Miałam takie wielkie plany na dzisiaj a chyba nic z tego nie będzie bo mnie rozkłada na łopatki :/ syrop z cebuli juz się robi niech nas to na nogi postawi.

A jeszcze pytanie do nosa można nasivin a na gardło tamtum verde w ciąży?



Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
myllenne- szybkiego powrotu do zdrowia!

Dzień dobry w Sobotę! Wczoraj zapomniałam powiedzieć... Kocham Grudzień! :D

Parę godzin mnie tu nie było, a widzę, że jesteśmy już na etapie Wakacji 2018 a nawet 2019 :D Myślałam, że to ja jestem mistrzynią planowania, organizowania itd. ale chyba jednak nie. [emoji14] Ja sobie póki co nawet nie wyobrażam wyjazdu na wakacje z takim małym dzieciątkiem. Samochód, lato, upał, klima, karmienie, przewijanie, bagaże, pies, stres... O nie :) Nie na moje nerwy, zwłaszcza, że te pierwsze miesiące raczej posłużą mi do nauki "obsługi" maluszka i wolałabym je spędzić w domowych, bezpiecznych warunkach. Pewnie pierwszy wspólny wyjazd to dopiero na Święta w przyszłym roku. Was mamuśki podziwiam! :)

Nie pospałam dzisiaj jak widać... Pić mi się chciało okrutnie. W ogóle się zorientowałam,że strasznie mało piję. Potrafię cały dzień przeżyć na jednej kawie i dwóch herbatach. Dużo pijecie dziewczyny? I co pijecie? Ja z wodą mineralną średnio się lubię w okresie jesienno-zimowym, herbaty owocowe też mi nie smakują , kawę ograniczyłam, soków owocowych z kartonu też niekoniecznie...
A skoro o piciu to idę po kawę i się budzę do życia :)
Ja piję zdecydowanie więcej niż kilka miesięcy temu. Herbatę 1-2 dziennie czarna i ostatnio już więcej kawy ale tylko ta 3w1 max 1 dziennie. Wody mineralnej piję bardzo dużo, wcześniej zgrzewka wody starczala na 2 tygodnie a teraz max na tydzien
 
Dzien dobry w sobote, dyskusja szybko postepuje widze :)

My Z racji zycia w UK problem z grzybem mamy wiecznie I uzywam Savo - fakt mocno smierdzi I zazwyczaj jesli pryskam w sypialni to spimy w innym pokoju przynajmniej jedna noc:)

Tez bardzo lubie chlodek podczas spania - h nas w domu mamy tylko 16 stopni w nocy I jest idealnie wrecz :)

Jesli chodzi o urlopy to Ja bym mogla jezdzic od razu ale obawiam sie ze teraz nasze finanse na nic nie pozwola bo bedziemy de facto bez jednej pensji wiec jedyne co to wypad do rodzicow do Polski ;)

My dzis z mezem jedziemy do Manchesteru na swiateczne jarmarki I juz sie cala ciesze bo chce nakupic prezentow.


Milego dnia wszystkim.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
No z tym wyeliminowaniem przyczyny to w tamtym mieszkaniu szans nie było - dlatego bardzo cieszymy się, że już tam nie mieszkamy :D

Co do picia to staram się pić dużo - najwięcej wody z cytryną i wody z odrobiną soku (jak piję czystą wodę to za 20 minut muszę sikać ;)) - plus bawarki, które uwielbiam, jakieś herbaty owocowe - jakoś w ciąży mnie do nich ciągnie, bo na codzień to ani kawy ani herbaty nie pijam :)
 
Dziewczyny czy bierzecie coś jak dopada was biegunka. Ja wczoraj do 24 myślałam ze się wykończę. Bie widziałam już co mam robic:hmm:czytallam na necie ze podobni czasem tak jest ze względu na hormony ale ze ja strachopierda tl nic nie wzięłam i tak się męczyłam. Dziś zjadłam śniadanie i czekam czy zas będę miała ta przyjemność :sad:
 
reklama
Witajcie dziewczyny:)
Ja zaczęłam pić ponad 2L wody dziennie , do tego jakąś 1 herbatka w ciągu dnia.
Musiałam się zmusić do picia bo głowa bolała CODZIENNE, a teraz jest ogromna poprawa. Wcześniej to potrafiłam wypić max 2 szklanki w ciągu dnia i to był wyczyn dla mnie.
Co do wakacji 2018 to też zostajemy z maluszkiem w domu, to nasze piewsze dziecko więc musimy się oswoić ze sobą w domowym zaciszu...byłabym się jechać za granicę. Więc podziwiam mamusie które jadą:) ja to panikara jestem, muszę wszystko mieć pod kontrolą hehe
 
Do góry