reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja planowany termin porodu połowa czerwca a w drugiej połowie lipca bądź w połowie sierpnia dokładnie jeszcze nie wiemy będę jechać do Polski na wakacje 1200km. Z synkiem pierwszy raz taka trasę jechałam jak miał 2.5 miesiąca. Przecież to żadne przeciwskazanie do podróżowania

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
mniej kłopotliwe, no i jeszcze za darmo.
My jesteśmy z nad morza, wiec jedynie góry. Ale w samochodzie tyle godzin mnie przeraża...
 
Podróż autem 2000km z dzieckiem odpada....to my jak jechaliśmy dwa razy ponad 20 H to ledwo zylismy...

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
my raczej odpuścimy sobie wakacje w przyszłym roku. 2 pierwsze miesiące po porodzie to ja lubię na spokojnie, w domu, żeby cała rodzina się przyzwyczaiła do nowej sytuacji i w niej odnalazła. więc głównie dla własnego komfortu niż z przeciwwskazań na dłuższe wyjazdy się nie wybieramy
 
My z mężem i synem planujemy tygodniowy wypad nad morze pod koniec lutego albo na początku marca. Jedziemy wdychać jod[emoji1] Latem to jakieś krótkie wycieczki weekendowe. Myśleliśmy o Wrocławiu na 4 dni i przy okazji zwiedzenie Zamku Książ.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
My nie myślimy jeszcze o wakacjach ale z takim maluszkiem nie można jeździć długo autem z tego co wiem to nie powinno spędzać w foteliku więcej niż 2h . My na święta pojedziemy na Śląsk na pewno za rok z maluchem a tak na wakacje to może gdzie na kilka dni niedaleko się wybierzemy
 
Ja planowany termin porodu połowa czerwca a w drugiej połowie lipca bądź w połowie sierpnia dokładnie jeszcze nie wiemy będę jechać do Polski na wakacje 1200km. Z synkiem pierwszy raz taka trasę jechałam jak miał 2.5 miesiąca. Przecież to żadne przeciwskazanie do podróżowania

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Chodziło mi bardziej o uciążliwość siedzenia w aucie, wiadomo robi się przestoje itp, ale jednak. Dlatego lepiej z niemowlakiem niż że starszym dzieckiem jechać, moim zdaniem;)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
My nie myślimy jeszcze o wakacjach ale z takim maluszkiem nie można jeździć długo autem z tego co wiem to nie powinno spędzać w foteliku więcej niż 2h . My na święta pojedziemy na Śląsk na pewno za rok z maluchem a tak na wakacje to może gdzie na kilka dni niedaleko się wybierzemy
Myśmy z córką byli pod opieką bardzo dobrego ortopedy, przed wyjazdem pytaliśmy o to czy możemy tyle km jechać, to powiedział że tak.

No ale może coś się zmieniło od 3 lat, bo co chwila nowe zalecenia...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My jeśli się wybierzemy na wakacje w przyszłym roku to tylko w Polsce. Zobaczymy jak będzie bo na jesień planujemy przeprowadzić się do nowego domu i będzie dużo ogarniania. Synek pójdzie we wrześniu do przedszkola więc zostanie lipiec i sierpień a to trochę za wcześnie.
 
Do góry