reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

A co do podróży, to myslicie ze mozna latac w pierwszym trymestrze?
Wykupilismy jeszcze przed ciążą lot na Cypr 9 grudnia i tak sie zastanawiamy caly czas czy moge leciec, tzn czy dla płodu to nie bedzie szkodliwe.

Moja siostra jak była w ciąży, to do tej samej lekarki przyjezdzala dziewczyna z Angli i nie bylo problemu z lataniem.
Zdania sa w sumie podzielone...
 
reklama
Ja myślę, że w przyszłym roku odpuscimy sobie wakacje, bo dziecko będzie bardzo malutkie i chyba bym się bała, ale czas pokaże jak to będzie :) może zmienimy zdanie :) ale w 2019r. na pewno polecimy gdzieś przed sezonem na wakacje :)

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co do podróży, to myslicie ze mozna latac w pierwszym trymestrze?
Wykupilismy jeszcze przed ciążą lot na Cypr 9 grudnia i tak sie zastanawiamy caly czas czy moge leciec, tzn czy dla płodu to nie bedzie szkodliwe.

Moja siostra jak była w ciąży, to do tej samej lekarki przyjezdzala dziewczyna z Angli i nie bylo problemu z lataniem.
Zdania sa w sumie podzielone...
Ada nie będziesz do tego czasu u swojego ginekologa? Najlepiej było by chyba jego zapytać, żeby wypowiedział się także na podstawie badań :) ja w I trymestrze leciałam samolotem, ale to był początek ciąży i nawet jeszcze o niej nie wiedziałam :) badania wszystkie mam ok :)

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co do podróży, to myslicie ze mozna latac w pierwszym trymestrze?
Wykupilismy jeszcze przed ciążą lot na Cypr 9 grudnia i tak sie zastanawiamy caly czas czy moge leciec, tzn czy dla płodu to nie bedzie szkodliwe.

Moja siostra jak była w ciąży, to do tej samej lekarki przyjezdzala dziewczyna z Angli i nie bylo problemu z lataniem.
Zdania sa w sumie podzielone...

W ogole nie ma problemu z lotami Ja juz bylam na dwoch wyjazdach samolotem odkad jestem w ciazy :) kazda linia na swoje ograniczenia ale jak masz potwierdzenie ze ciaza jest ok to nie ma problemu :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Mecenasowa27 dlatego robi się postoje na karmienie przebranie malucha.

@KikaRika dlatego ja z moim dwu latkiem w takie podróże wybieram się na noc [emoji23] on śpi praktycznie cała noc wtedy a ja święty spokój mam bo on z tych nie lubiących jeździć autem :)
a mąż i tak woli jeździć w nocy niż w dzień. Mniejszy ruch i nie tracisz całego dnia na dojazd

A latać samolotem w 1 trymerrze można. Jedynie później od któregoś tygodnia linie lotnicze nie chcą wpuszczac

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zostaje na weekend w szpitalu,, kroplowki i środki rozkurczowe, na nerce lewej coś jest. Najważniejsze że z dzidzia wszystko ok. Też ostatnio tak już dobrze czułam i bum.
Narazie nie myślałam o wakacjach ale chetniw bym skoczyła nad morze choćby we wrześniu:)
 
A co do podróży, to myslicie ze mozna latac w pierwszym trymestrze?
Wykupilismy jeszcze przed ciążą lot na Cypr 9 grudnia i tak sie zastanawiamy caly czas czy moge leciec, tzn czy dla płodu to nie bedzie szkodliwe.

Moja siostra jak była w ciąży, to do tej samej lekarki przyjezdzala dziewczyna z Angli i nie bylo problemu z lataniem.
Zdania sa w sumie podzielone...
Zapytaj swojego ginekologa

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy planujecie wakacje z maluchem za granicą w 2018 r? Chodzi mi o okres wakacyjny....
ja się waham..
My, jeśli oczywiście wszystko pójdzie po naszej myśli, wybieramy się w drugiej połowie sierpnia do Chorwacji :)

A co do latania to ginekolog (wtedy do innego chodziłam) nie zgłaszał żadnych obiekcji :) I na przełomie kwietnia i maja - byłam wtedy w 4 miesiącu ciąży - lecieliśmy do Rzymu, bez jakichkolwiek problemów :D
 
reklama
@Mecenasowa27 dlatego robi się postoje na karmienie przebranie malucha.

@KikaRika dlatego ja z moim dwu latkiem w takie podróże wybieram się na noc [emoji23] on śpi praktycznie cała noc wtedy a ja święty spokój mam bo on z tych nie lubiących jeździć autem :)
a mąż i tak woli jeździć w nocy niż w dzień. Mniejszy ruch i nie tracisz całego dnia na dojazd

A latać samolotem w 1 trymerrze można. Jedynie później od któregoś tygodnia linie lotnicze nie chcą wpuszczac

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Myśmy też nad morze jechali nocą, ale wracaliśmy w dzień.
Na Podkarpacie z kolei w zeszłym roku jechaliśmy w dzień, ale młoda dzielnie znosiła podróż nawet.
A teraz na sylwestra chcemy jechać nad morze to pojedziemy pociągiem (młoda je uwielbia) w nocy.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry