reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Chyba mnie zlapało jakieś zapelenie pęcherza albo coś, co dwie minuty siku, a tam kilka kropelek. DO tego bardzo boli mnie w lewym boku. Jadę do pracy posiedzę chwile i idę prosto do szpitala.
 
reklama
Te na zdjęciach wyglądają oblednie :-)
Powiedz mi jakie masło dajesz i miod? Jeśli chodzi właśnie o miód to niestety nie mam dojścia do dobrego miodu tylko sklepowe. Myślę że na spróbowania zrobię te kuleczki jak w przepisie z nadzieniem i jak mi wyjdą to może na święta zrobię w świątecznych wzorach, bo ciasto będzie się nadawało by wyciąć foremką wzory?
A nie masz w okolicy jakiegoś sklepu ze zdrową zywnością? Powinien być miód.
 
U nas też dzisiaj zasypało [emoji7]
Jechałam przyjaciółkę odwiedzić i cała drogę robiłam zdjęcia [emoji23]
1512077372-29494351dd144188-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Uwielbiam takie widoki!
W tym roku nie muszę dojżdżać do pracy to może sypać do oporu ;) A u nas czarno...
 
Leżę w szpitalu z podejrzeniem kołki nerkowej. Ból nie do zniesienia fatalnie... Ale widziałam dzidzie ma prawie 8 cm więc tyle tylko że o nią się nie martwię a ja no jakoś przeżyję ;)
Auc nerki bolą niemiłosiernie;/
Ale ulga że z dzidzią wszystko ok bo jak już widzę wpis "leżę w szpitalu" to mi się słabo robi!
Zdrówka Kochana!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Leżę w szpitalu z podejrzeniem kołki nerkowej. Ból nie do zniesienia fatalnie... Ale widziałam dzidzie ma prawie 8 cm więc tyle tylko że o nią się nie martwię a ja no jakoś przeżyję ;)
Zdrowiej szybko! Dobrze że pojechałaś tak szybko po pomoc.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny kiedy mniej więcej zelżał Wam ból piersi?
Dzisiaj się obudziłam i nie boli tak jak zawsze więc od razu schiza... Trochę mi jeszcze brakuje do końca trymestru więc nie wiem, czy mogę tym sobie to tłumaczyć...
 
Hej hej :)

Ale ja Wam zazdroszczę tego śnieguuu! Przepiękne widoki :)
Gratuluję udanych wizyt dziewczyny.

Wspominałyście coś o pierwszych ruchach. Ja o tym w ogóle nie myślę jeszcze, wydaje mi się, że jest stanowczo za wcześnie. :p
Dla mnie ograniczenie kawy było chyba największym wyzwaniem :D Teraz piję 1-max.2 kubki dziennie słabej kawy z mlekiem.
Ja lubię gotować :) ale ciasta i inne wypieki niestety nie moja bajka- nie umiem. A założyłam sobie, że jak zajdę w ciąże to koniecznie muszę się nauczyć, żeby dziecko wychowywało się w domu, w którym był zapach prawdziwego ciasta a nie szelest otwieranej paczki ciastek z piekarni :D
 
reklama
Do góry