reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Nie przejmuj się. Ja też nie jestem gesslerowa.. Ale co nie zzrobie to słyszę mamusia to robi tak i tak... a ja wtedy to do mamusi jak nie odpowiada. Ja robią wersję takie jak moja mama robi bo mi smakuje. A jak jemu nie odpowiada to niech nie je.

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
Jezu doborze że moja teściowa nie jest super kucharka bo bym nie zniosła takiego gadania...ja też nie jestem Gesslerowa ale grzebie w necie i próbuje fakt nie zawsze jest super ale mój to wszystkozerny jest[emoji12] Fakt czasami jak mu nie pasuje to powie że coś mu nie pasi ale to rzadko i zawsze zjada...

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moja mama gotuje najlepiej, choć czasem myślę że ja niektóre rzeczy robię lepsze niż ona ;) Z jedzeniem jestem francuski piesek , nienawidzę niedoprawionego, takiego bez smaku jedzenia, a moja teściowa tak gotuje i wiele osób które znam. Uwielbiam używać przypraw , ziół , w ogole uwielbiam gotować i zawsze musi być takie dopieszczone jedzenie :)

Ale w tym roku nie robię pierniczków, bo zawsze najdłużej leżą, stawiam na jakieś korzenne kruche ciasteczka teraz, widziałam ktoś wrzucił przepis na imbirowe to coś dla mnie będzie :)
 
A ja dziś po genetycznych - wszystko jest dobrze - prawie 8 CM synuś :) trochę mi stresik przeszedł i jestem spokojniejsza :D teraz muszę zająć się wyborem prezentu mikolajkowego dla mojej 3 tygodniowej (przyszłej) chrześnicy. Myślę nad jakimś bujaczkiem bo jeszcze nie mają - możecie coś polecić ? ( swoją drogą spędzanie całych dni z tym maleństwem motywuje mnie w tej ciąży i już nie mogę się doczekać aż przytulę swoje ! - chociaż potrenuje zanim mój bąbel się urodzi ) :D. Aa i nakrecilyscie mnie na te pierniki - chyba jutro zrobię :D

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam Fisher Price Rainforest z małpkami. Jak kupowałam rok temu to kosztował ok 100zl. Jest ok. Bez żadnych bajerów, ale wydają mi się one niepotrzebne. Tym bardziej że dziecko nie powinno długo w nim leżeć, bo mięśni brzucha nie ćwiczy.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Najlepsze ciasto do pierogow jest z maki goracej wody i soli do smaku :) moge podac proporcje :)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
I ja poproszę :-)
A ja dziś po genetycznych - wszystko jest dobrze - prawie 8 CM synuś :) trochę mi stresik przeszedł i jestem spokojniejsza :D teraz muszę zająć się wyborem prezentu mikolajkowego dla mojej 3 tygodniowej (przyszłej) chrześnicy. Myślę nad jakimś bujaczkiem bo jeszcze nie mają - możecie coś polecić ? ( swoją drogą spędzanie całych dni z tym maleństwem motywuje mnie w tej ciąży i już nie mogę się doczekać aż przytulę swoje ! - chociaż potrenuje zanim mój bąbel się urodzi ) :D. Aa i nakrecilyscie mnie na te pierniki - chyba jutro zrobię :D

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Super ze wszystko w pożądku, który tydzień u Ciebie? Ja jak byłam na peenatalnych w tamtym tygodniu to mały miał 7,5 cm i 13+5


Dziewczyny jeszcze tak z innej beczki trochę. Nie wiem czy wiecie więc podzielę się z wami informacja bo może ktoś nie wie, ale kobietom pracującym które zawiadomiły pracodawcę o ciąży przysługuje wolne na badania. Ja osobiście z tego skorzystałam właśnie jak byłam na prenatalnych, wystarczy wziąść zaświadczenie od ginekologa o odbytej wizycie i pracodawca musi za ten dzień normalnie zapłacić. Mamy do tego prawo. Teraz 15grudnia też mam wizytę o 16 a do pracy na 14 wiec biorę sobie wolne na wizytę. Tak a propo bo może ktoś nie wie a nie było tutaj o tym mowy :-)
 
Mecenasowa27 - 13+4 z usg i co wizytę termin porodu się przyspiesza [emoji14] jeszcze majowe będzie :D

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mecenasowa27 - 13+4 z usg i co wizytę termin porodu się przyspiesza [emoji14] jeszcze majowe będzie :D

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie było 30maja najpierw, później 27 maj a teraz 24 maj. Trzy wizyty i na każdej inna data ciekawe jaka data będzie teraz na kolejnej wizycie :-)
 
Choć sobie teraz tak o tym myślę to jest jednak coś od czego mnie odrzuca, a mianowicie są to wszelkiego rodzaju herbaty.. jedyne na co mam ochotę z ciepłych rzeczy to kawa, ale wiadomo w ciąży sporadycznie.. a jak Wy dziewczyny podchodzicie do tematu kawy? Bo mi ginekolog powiedziała, że spokojnie 1 małą, słabą kawę mogę wypić codziennie.. a wszędzie głosy na ten temat są podzielone..
Ja piłam ale przestała mi smakować, więc nie pije. Ale jak miałam ochotę to jedna dziennie jak najbardziej :))

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie było 30maja najpierw, później 27 maj a teraz 24 maj. Trzy wizyty i na każdej inna data ciekawe jaka data będzie teraz na kolejnej wizycie :-)
U mnie też różnie ale zawsze maj... 25 potem 22 i potem 26 bo zwolniła ze wzrostem...ciekawe co teraz będzie

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry