reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ah zazdroszczę wam ze już czujecie ruchy, mam nadzieję że niedługo też poczuje bo już 15 tydzień ale pierwsza ciąża więc nie wiem jak długo będę musiała się uzbroić jeszcze w cierpliwość :-)
 
reklama
Ah zazdroszczę wam ze już czujecie ruchy, mam nadzieję że niedługo też poczuje bo już 15 tydzień ale pierwsza ciąża więc nie wiem jak długo będę musiała się uzbroić jeszcze w cierpliwość :-)
Ja 13 , zaraz 14 i też nie czuję - chyb.Kilka razy wiem, że coś mi się tam jakby bąbelkowało czy coś, ale nie sądzę, że to już. A może? W każdym razie nie mogę się doczekać :)
Właśnie jem na kolację sałatkę z kurczakiem , pomidorkami, jajkiem papryką cebulką czerwoną i pomidorami suszonymi i prażony słonecznikiem ale pycha - miało dzidzi ochotę na coś takiego :) do tego sok z 3 grejfrutów :)
 
Od dziś postanowiłam skończyć ze słodyczami, znaczy dziś jem ostatni dzień, ale od jutra do świąt koniec. Muszę troszkę za siebie się wziąć , bo jak się zapuszczę i pozwolę sobie na wszytsko to potem tego nie zrzucę. Taki mam plan ;)
Za dwa tygodnie idę do gina, trochę się nie mogę doczekać, bo chciałabym zobaczyć maluszka :)
Również należę do tych , które jeść mogą wszystko. Czasem odrzucało mnie na myśl o czymś tam, ale finalnie mogłam to zjeść. Mimo mdłości wszystko zjadłam. Teraz najbardziej męczy mnie zgaga, i chyba rwa kulszowa, w każdym razie ból u dołu pleców.
W weekand jadę na zakupy na pewno muszę kupić buty, chcę takie traperki wygodne, żebym mogła chodzić na spacerki nawet jak będzie śnieg. Poza tym kurtka na zimę, mam płaszcz lekko taliowany i może być za jakiś czas problem, a zima dopiero się zaczyna, pewnie mnie trochę przybędzie do końca zimy.

I biorę się za wybieranie prezentu dla chrześniaka na Mikołaja ;)

Ja ostatnio kupiłam fajne traperki Lasockiego w CCC. Kosztowały chyba 200. Bardzo cieple i wygodne. Link do: Lasocki WI20-ASPEN-02
 
Ja 13 , zaraz 14 i też nie czuję - chyb.Kilka razy wiem, że coś mi się tam jakby bąbelkowało czy coś, ale nie sądzę, że to już. A może? W każdym razie nie mogę się doczekać :)
Właśnie jem na kolację sałatkę z kurczakiem , pomidorkami, jajkiem papryką cebulką czerwoną i pomidorami suszonymi i prażony słonecznikiem ale pycha - miało dzidzi ochotę na coś takiego :) do tego sok z 3 grejfrutów :)
To pierwsza twoja ciąża? Podobno w pierwszej czuje się później ruchy a w kolejnych wcześniej dlatego niektóre dziewczyny które są w kolejnej ciąży już piszą że czują ruchy.

Ja sobie leżę pod kocykiem i słyszę tylko jak mi w brzuchu bulgocze coś ale nic nie czuje żadnego przerwania tylko śmieszne odgłosy mój brzuch teraz.wydaje :-)
 
Te na zdjęciach wyglądają oblednie :-)
Powiedz mi jakie masło dajesz i miod? Jeśli chodzi właśnie o miód to niestety nie mam dojścia do dobrego miodu tylko sklepowe. Myślę że na spróbowania zrobię te kuleczki jak w przepisie z nadzieniem i jak mi wyjdą to może na święta zrobię w świątecznych wzorach, bo ciasto będzie się nadawało by wyciąć foremką wzory?
Ja nie dałam masła tylko margarynę bo jedynie to w domu miałam :) a miód akurat od cioci mam ale sklepowy tez się nada :) ja robiłam bez nadzienia ale na prawdę są obłędne

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To pierwsza twoja ciąża? Podobno w pierwszej czuje się później ruchy a w kolejnych wcześniej dlatego niektóre dziewczyny które są w kolejnej ciąży już piszą że czują ruchy.

Ja sobie leżę pod kocykiem i słyszę tylko jak mi w brzuchu bulgocze coś ale nic nie czuje żadnego przerwania tylko śmieszne odgłosy mój brzuch teraz.wydaje :-)
Ja jestem w pierwszej i wydaje mi się ze czuję ...rzadko ale coś zupelnie tam w dole...w brzuchu też mi często jeździ ale to coś innego

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja przeglądam przepisy na ciasto do pierogów...pierwszy raz będę robiła...taka dziewica ze mnie[emoji12] i chyba wybiorę opcję woda sól mąka i oliwa....bez jaja...
Macie jakiś super przepis który nie da się sknocic [emoji12]

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kobietki orientuje się ktoś czy klej z pistoletu na gorąco jest toksyczny ? Chce robić choinki na swieta tylko nie wiem czy mogę je kleic na gorąco ?
 
reklama
Do góry