reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
@Mecenasowa27 przypomnij mi się koło 20.30 to ci podeślę przepis na pierniki. Jak ostygna po zaraz po upieczeniu są twarde ale na drugi dzień bajka. Moje teraz mają 3 dnia a rozpływaja się w ustach [emoji39]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Od dziś postanowiłam skończyć ze słodyczami, znaczy dziś jem ostatni dzień, ale od jutra do świąt koniec. Muszę troszkę za siebie się wziąć , bo jak się zapuszczę i pozwolę sobie na wszytsko to potem tego nie zrzucę. Taki mam plan ;)
Za dwa tygodnie idę do gina, trochę się nie mogę doczekać, bo chciałabym zobaczyć maluszka :)
Również należę do tych , które jeść mogą wszystko. Czasem odrzucało mnie na myśl o czymś tam, ale finalnie mogłam to zjeść. Mimo mdłości wszystko zjadłam. Teraz najbardziej męczy mnie zgaga, i chyba rwa kulszowa, w każdym razie ból u dołu pleców.
W weekand jadę na zakupy na pewno muszę kupić buty, chcę takie traperki wygodne, żebym mogła chodzić na spacerki nawet jak będzie śnieg. Poza tym kurtka na zimę, mam płaszcz lekko taliowany i może być za jakiś czas problem, a zima dopiero się zaczyna, pewnie mnie trochę przybędzie do końca zimy.

I biorę się za wybieranie prezentu dla chrześniaka na Mikołaja ;)
 
Dobrze jeszcze nie będę spała więc napiszę :-) :-)
Link do: Słodka Strona: Miękkie Pierniczki w Czekoladzie (ala Pierniczki Alpejskie)

Tu masz linka ja robiłam wszystko razy dwa i wyszło mi 80 sztuk.
Myślałam że nie od kopie na telefonie tego bo mam jedynie na kompie zapisana stronę. Ale przysięgam ze jeszcze lepszych domowych pierników nie jadłam a przeszłam juz przez wiele przepisów

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny co do pierniczków to mam sprawdzony patent żeby szybko zmiękły..
Do puszki/pojemnika z piernikami wkładamy kawałki przekrojonego jabłka.

Ja mam przepis na pyszne ciastka z masłem orzechowym, jakbyście chciały;)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom

.
 
Ja już czuję ruchy. Z synkiem czułam od 16 tygodnia a teraz wcześniej. Nie są regularne ale jestem pewna, że to ruchy.

Ja mam straszny wstręt do słodkości. W ogóle jest mało rzeczy, które jestem w stanie zjeść pezez te mdłości nieszczęsne.

@Effa84 wracajcie szybko do zdrówka :)

U nas w Krakowie też sporo śniegu. Ja nie lubię zimy, tzn jak jest ciapa, chlapa i ślisko.
 
Link do: Słodka Strona: Miękkie Pierniczki w Czekoladzie (ala Pierniczki Alpejskie)

Tu masz linka ja robiłam wszystko razy dwa i wyszło mi 80 sztuk.
Myślałam że nie od kopie na telefonie tego bo mam jedynie na kompie zapisana stronę. Ale przysięgam ze jeszcze lepszych domowych pierników nie jadłam a przeszłam juz przez wiele przepisów

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Te na zdjęciach wyglądają oblednie :-)
Powiedz mi jakie masło dajesz i miod? Jeśli chodzi właśnie o miód to niestety nie mam dojścia do dobrego miodu tylko sklepowe. Myślę że na spróbowania zrobię te kuleczki jak w przepisie z nadzieniem i jak mi wyjdą to może na święta zrobię w świątecznych wzorach, bo ciasto będzie się nadawało by wyciąć foremką wzory?
 
reklama
Dziewczyny co do pierniczków to mam sprawdzony patent żeby szybko zmiękły..
Do puszki/pojemnika z piernikami wkładamy kawałki przekrojonego jabłka.

Ja mam przepis na pyszne ciastka z masłem orzechowym, jakbyście chciały;)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom

.
Możesz podać jak nieskomplikowany przepis i nie będzie trzeba stać pół dni przy nich w kuchni to można zrobić. Swoją drogą niedługo idę na l4 to będzie czas na popisy kulinarne więc fajnie pozbierać sprawdzone smaczne przepisy :-) może ktoś jeszcze ma jakie ciekawe pomysły na słodkości albo przekąski lub inne smaczne dania? :-)
 
Do góry