reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Dzięki dziewczyny za wszelkie porady. W weekend muszę się wykurowac bo w poniedziałek wyjeżdżam na tygodniowe szkolenie do Katowic.
Czy któraś z Was poczuła już ruchy? Dam sobie rękę uciąć ze dzisiaj poczułam i to dwa razy pod rząd :-)
Mi się wydaje czasem że coś tam się lekko kotłuje w brzuchu, dziś jak stałam przy zlewie to jakby mnie ktoś tak dwa razy lekko dotknął od środka, dziwne to było, ale przez to że to pierwsza ciąża to do końca nie wiem czego się spodziewać więc może mi się wydawać ;) no i cały czas mam wzdęcia więc tym bardziej ciężko rozpoznać. Liczę, że może na Święta Dzidziuś nam zrobi niespodziankę i się trochę bardziej ujawni :)
 
Bostonka. Na szczęście nie najgorsze.

Teraz tylko musze mieć nadzieję że się nie zarażę. Powiedziała mi żebym się nie martwiła bo jestem już prawie w 12 tyg. I że wszystkie zalążki palców itp się utworzyły. A wirusowka mogłaby na to wpłynąć. Więc tego się trzymam żeby nie zwariować.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bostonka. Na szczęście nie najgorsze.

Teraz tylko musze mieć nadzieję że się nie zarażę. Powiedziała mi żebym się nie martwiła bo jestem już prawie w 12 tyg. I że wszystkie zalążki palców itp się utworzyły. A wirusowka mogłaby na to wpłynąć. Więc tego się trzymam żeby nie zwariować.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Teraz co drugie dziecko łapie to dziadostwo :/ dobrze ze poszłaś do lekarza bynajmniej wiesz co to. Oby paznokcie mu nie zaczęły schodzić bo czasami tak się kończy to paskudztwo

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie on ma nietypową jakąś. Krostki ma tylko na plecach i karku. I gardło zaczerwienione ale bez krost. Także nie wpadłabym na to ze to bostonka.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
1512057508-c1439599144b567d-aaaaaa.jpeg

A ja dziś zrobiłam pierniczki :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chciałam zamówić witaminy bo mi się kończą...trafiłam na całkiem ciekawe zestawienie....
kopalniamamy.pl/witaminy-dla-ciezarnych/

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Link do: Sroka o....

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
Dziekuje
Bostonka. Na szczęście nie najgorsze.

Teraz tylko musze mieć nadzieję że się nie zarażę. Powiedziała mi żebym się nie martwiła bo jestem już prawie w 12 tyg. I że wszystkie zalążki palców itp się utworzyły. A wirusowka mogłaby na to wpłynąć. Więc tego się trzymam żeby nie zwariować.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Szybkiego powrotu do zdrówka dla dzieciaczka, biedactwo. I dla Ciebie zdrówka byś się nie zarazila
1512057508-c1439599144b567d-aaaaaa.jpeg

A ja dziś zrobiłam pierniczki :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziewczyny podajcie sprawdzony dobry przepis na pierniki żeby nie były na drugi dzień jak kamień :-)

Na biegunie zimna też w końcu zrobiło się pięknie biało, pada cały dzień ale jest chlapa bo tylko 0 stopni. Szkoda tylko że ma być tak biało do Mikołajek
1512058478-3fa8eae7a2b75133-aaaaaa.jpeg
 
Do góry