reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja nie dałam masła tylko margarynę bo jedynie to w domu miałam :) a miód akurat od cioci mam ale sklepowy tez się nada :) ja robiłam bez nadzienia ale na prawdę są obłędne

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Super jeszcze raz dziękuję za przepis, w sobotę chyba będę robić :-) :-)
A ja przeglądam przepisy na ciasto do pierogów...pierwszy raz będę robiła...taka dziewica ze mnie[emoji12] i chyba wybiorę opcję woda sól mąka i oliwa....bez jaja...
Macie jakiś super przepis który nie da się sknocic [emoji12]

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
Szczerze mówiąc ja też nigdy nie robiłam a chętnie bym się nauczyła. Ogólnie nie jestem jakąś dobra kucharka ale z głodu nie umieramy coś tam na.obiad umiem zrobić, dlatego jak czytam jak niektóre z was się chwalą co zrobiły na obiad to aż mi wstyd ze taka nieudolna jestem :(
 
reklama
Byłam dzisiaj jeszcze u endokrynologa. Kazała mi zrobić bardziej szczegółowe badania: TSH, FT3, FT4, D3. Jeśli dobrze napisałam. I wizyta za tydzień. Na kontrolę mam się zgłaszać co mc.

Także musze się wcisnąć do Enelmedu, bo płacić co mc po 120zl mi się nie uśmiecha. Tym bardziej że ginowi płacę.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja przeglądam przepisy na ciasto do pierogów...pierwszy raz będę robiła...taka dziewica ze mnie[emoji12] i chyba wybiorę opcję woda sól mąka i oliwa....bez jaja...
Macie jakiś super przepis który nie da się sknocic [emoji12]

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
Najlepsze ciasto do pierogow jest z maki goracej wody i soli do smaku :) moge podac proporcje :)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja ostatnio kupiłam fajne traperki Lasockiego w CCC. Kosztowały chyba 200. Bardzo cieple i wygodne. Link do: Lasocki WI20-ASPEN-02
Właśnie o coś takiego mi chodzi ;) A teraz jeszcze do końca tygodnia mają chyba 20% zniżki więc chcę się załapać :)
To pierwsza twoja ciąża? Podobno w pierwszej czuje się później ruchy a w kolejnych wcześniej dlatego niektóre dziewczyny które są w kolejnej ciąży już piszą że czują ruchy.

Ja sobie leżę pod kocykiem i słyszę tylko jak mi w brzuchu bulgocze coś ale nic nie czuje żadnego przerwania tylko śmieszne odgłosy mój brzuch teraz.wydaje :-)

Tak to moja pierwsza ciąża, dlatego piszę chyba, a raczej to było bulgotanie ale zaraz mi po głowie przeszło , że to może dzidzia. A z drugiej strony to wiem,że jeszcze trochę muszę poczekać na to :)
 
A ja dziś po genetycznych - wszystko jest dobrze - prawie 8 CM synuś :) trochę mi stresik przeszedł i jestem spokojniejsza :D teraz muszę zająć się wyborem prezentu mikolajkowego dla mojej 3 tygodniowej (przyszłej) chrześnicy. Myślę nad jakimś bujaczkiem bo jeszcze nie mają - możecie coś polecić ? ( swoją drogą spędzanie całych dni z tym maleństwem motywuje mnie w tej ciąży i już nie mogę się doczekać aż przytulę swoje ! - chociaż potrenuje zanim mój bąbel się urodzi ) :D. Aa i nakrecilyscie mnie na te pierniki - chyba jutro zrobię :D

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny, ale Was podziwiam - pieczecie, gotujecie, wymyślacie, no cuda normalnie robicie :biggrin2:. a ja choć to wszytko bardzo lubię, to jakoś ostatnio mi się nie chce. zrobiłam tylko ciasto na pierniki, które leżakuje już od kliku tygodni i dokupiłam dziś świąteczne foremki z pieczątkami na ciasteczka. ale mam takiego lenia...
 
reklama
Do góry