reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Też nie mam jak pojechac na IP. Zaczekam na rozwój wydarzeń - jeżeli się nie uspokoi to spróbuję kogoś ściągnąć do siostrze noc którymi się dziś zajmuje i pojechać... Mam nadzieję że to nic poważnego. Towarzyszy temu ból ale wydaje mi się że to może że strachu..

Napisane na SLA-L22 w aplikacji Forum BabyBoom
trzymam kciuki. ja też sama z córka. nie mam nawet jak. gorzej jak będą mnie chcieli zatrzymać w szpitalu to nie wiem co zrobię. rozdwoje się.

oar8qqmzm1arllnx.png
 
Asia2104
agakomo

Powodzenia dziewczyny! Mocno trzymam kciuki za Was :)

Chyba już kiedyś pytałam, ale nie jestem pewna - Używacie już jakichś balsamów/kremów/peelingów dla kobiet w ciąży? Możecie coś polecić? :)
Aha i czy orientujecie się czy można robić w ciąży peeling kawowy? Byłam od niego uzależniona (jak od wszystkiego co ma pachnie kawą) ale teraz nie wiem czy można stosować, skoro wszystkie kosmetyki z kofeiną w składzie są zakazane. Ewentualnie, macie pomysł na jakiś domowy zamiennik? :)
 
reklama
Do góry