reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Też jeszcze nic a nic nie kupiłam i jeszcze nie mam zamiaru...Tak naprawde to nie mam zielonego pojęcia co trzeba dokładnie kupić...oprócz łóżeczka wózka i pieluch [emoji12] [emoji13]

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
Nie martw się najmądrzejsze na świecie koleżanki na pewno Ci podpowiedzą :D
 
reklama
@agakomo aby wszystko było dobrze. Staraj się dużo odpoczywać.

Ja puki co z atrakcyjnościa nie mam zadnego problemu. Nie czuję się mniej atrakcyjna przez ciążę a chyba nawet mam odwrotnie.

Ja mam jakieś nadludzkie siły bo wiecznie coś robię i nie mam chwili żeby usiąść.

Wcześniej pisalyscie o kg. Ja w pierwszej ciąży przytyłam 22kg do teraz nie wiem jakim cudem jak ja musiałam wmuszac w siebie jedzenie bo non stop wymiotowalam. Ale na drugi dzień po porodzie miałam od razu 12 kg mniej. A po 4 miesiącach od porodu 4kg mnie niż przed ciążą. W sumie synek swoje ważył bo 4kg do tego piersi o 5 rozmiarów większe. I na koniec strasznie woda mi się zatrzymywała.
Teraz puki co jestem 1.5kg na plusie.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jeszcze nie przytyłam nic. Synkiem przytyłam 9 kg a on ważył ponad 4 kg. W dniu wyjścia ze szpitala ważyłam tyle co przed ciążą a po 3 mcach ważyłam 10 kg mniej i to była piękna waga 49 kg:)

U mnie po dzisiejszej wizycie wszystko super. Będę królową we własnym domu z trzema muszkieterami czytaj: będzie drugi synek :) ale się będą prać:)
 
Właśnie zauważyłam plamienie... Jutro rano wizyta i coś czuję, że do tej pory oszaleje...


Napisane na SLA-L22 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie zauważyłam plamienie... Jutro rano wizyta i coś czuję, że do tej pory oszaleje...


Napisane na SLA-L22 w aplikacji Forum BabyBoom
oszalejemy razem. nocka nie przesłana. już 2. trzymam kciuki.obysmy za rok się z tego mogły smiac tulac maluszki. który tydz?

oar8qqmzm1arllnx.png
 
oszalejemy razem. nocka nie przesłana. już 2. trzymam kciuki.obysmy za rok się z tego mogły smiac tulac maluszki. który tydz?

oar8qqmzm1arllnx.png
11+3. Poprzednią ciąże skończyłam ma tym etapie więc strach odbiera mi chyba resztki zdrowego rozsądku...


Napisane na SLA-L22 w aplikacji Forum BabyBoom
 
11+3. Poprzednią ciąże skończyłam ma tym etapie więc strach odbiera mi chyba resztki zdrowego rozsądku...


Napisane na SLA-L22 w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie doczytałam. jestem ż Tobą. czuje dokładnie to samo. nie mamy wyjścia musimy być silne . jak masz możliwość to jedź na IP. sprawdzisz chociaz co sie dzieje. bedziesz spokojniejsza. ja nie mam . nie ma sensu tu jechać do szpitala i siedzieć tam kilka godzin bo i tak mają w dupie.

oar8qqmzm1arllnx.png
 
reklama
No właśnie doczytałam. jestem ż Tobą. czuje dokładnie to samo. nie mamy wyjścia musimy być silne . jak masz możliwość to jedź na IP. sprawdzisz chociaz co sie dzieje. bedziesz spokojniejsza. ja nie mam . nie ma sensu tu jechać do szpitala i siedzieć tam kilka godzin bo i tak mają w dupie.

oar8qqmzm1arllnx.png
Też nie mam jak pojechac na IP. Zaczekam na rozwój wydarzeń - jeżeli się nie uspokoi to spróbuję kogoś ściągnąć do siostrze noc którymi się dziś zajmuje i pojechać... Mam nadzieję że to nic poważnego. Towarzyszy temu ból ale wydaje mi się że to może że strachu..

Napisane na SLA-L22 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry