reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja jeśli chodzi o kurtki mam jesienno wiosenną z HM z poprzedniej ciąży a na zimę będę bluzę czy coś zakladać. Polecam rajtki getry bluzki koszulki i spodnie z HM. Cena i jakość OK. W getrach się zakochałam i tylko w nich chodzę :)
Jeśli chodzi o atrakcyjność to drugi trymestr powitałam własnoręcznie robioną Hybrydą i pofarbowaniem włosów i jest mi o niebo lepiej :)
Na poprawę nastroju umówiłam się dziś na paznokcie i do fryzjera, mam nadzieję że mi tez pomoże Jutro genetyczne i stres już mnie zżera, niby trzecia ciąża i wszystko oswojone, ale wydaje mi się że nerwy największe
 
reklama
ejjjj naprawdę przy kolejnych ciążach nie przechodzi stres?????
nieee, nawet jest jeszcze większy. w pierwszej to wogole bylam nie świadoma i niczym się nie przejmowalam.nawet jak zaczęłam rodzić w 35 tyg .

oar8qqmzm1arllnx.png
 
ejjjj naprawdę przy kolejnych ciążach nie przechodzi stres?????
Moim zdaniem to chyba rośnie z każda kolejna ciążą, przynajmniej u mnie. Coś na zasadzie, że im więcej się wie w temacie to i się jest bardziej świadomym wszystkiego. Spada za to proporcjonalnie ciśnienie na kupowanie wyprawki -wózki, śpioszki, itp zostają daleko w tyle
 
Moim zdaniem to chyba rośnie z każda kolejna ciążą, przynajmniej u mnie. Coś na zasadzie, że im więcej się wie w temacie to i się jest bardziej świadomym wszystkiego. Spada za to proporcjonalnie ciśnienie na kupowanie wyprawki -wózki, śpioszki, itp zostają daleko w tyle
no to ja nie mam wyprawki i drażni mnie rozmowa w np 6 tyg o chrzcinach i wózkach bo w dupie mam to wszystko. Ważne jest dzidzi :) a reszta to rzecz nabyta
 
no to ja nie mam wyprawki i drażni mnie rozmowa w np 6 tyg o chrzcinach i wózkach bo w dupie mam to wszystko. Ważne jest dzidzi :) a reszta to rzecz nabyta
Też jeszcze nic a nic nie kupiłam i jeszcze nie mam zamiaru...Tak naprawde to nie mam zielonego pojęcia co trzeba dokładnie kupić...oprócz łóżeczka wózka i pieluch [emoji12] [emoji13]

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry