reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

pokaż pieluchy. też się caly czas zastanawiam nad "wielorazowka" . ale nie wiem czy już się za leniwa nie zrobiłam .


Na razie biorę uniwersalne. Do nich jako wkłady na początek będę miała tetrę, ewentualnie kilka wkładów bambusowych - w upały będą lepsze. Dwa pierwsze zdjęcia to otulacze, ostatnie to formowanki.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    55,8 KB · Wyświetleń: 423
  • 2.jpg
    2.jpg
    68,4 KB · Wyświetleń: 429
  • 3.jpg
    3.jpg
    56,1 KB · Wyświetleń: 430
reklama
Na razie biorę uniwersalne. Do nich jako wkłady na początek będę miała tetrę, ewentualnie kilka wkładów bambusowych - w upały będą lepsze. Dwa pierwsze zdjęcia to otulacze, ostatnie to formowanki.

Zobacz załącznik 830559 Zobacz załącznik 830560 Zobacz załącznik 830561
to takie majtochy w które wkładasz zwykłą pieluche tetrowa? że starsza córka miałam takie bardzo podobne, w środku miały folię żeby nie przeciekalo na ubranka

 
to takie majtochy w które wkładasz zwykłą pieluche tetrowa? że starsza córka miałam takie bardzo podobne, w środku miały folię żeby nie przeciekalo na ubranka


Otulacze tak chociaż to chyba nie folia. To coś nieprzemakalnego, ale ten materiał przepuszcza powietrze. A formowanki są mięciutkie, takie jakby frotte i w nie też się wkłada tetrę.
 
Kirde ja dzieci nie mam ale mam 22letniego brata :) miałam 14 lat jak się urodził i jak mama byla w pracy to opieka nad nim i pranie pieluch we frani to była moja dola. Wtedy była motywacja do nauki sikania na nocnik więc przestał nosić pieluchy jak mial rok i 5 mcy :)
 
Kirde ja dzieci nie mam ale mam 22letniego brata :) miałam 14 lat jak się urodził i jak mama byla w pracy to opieka nad nim i pranie pieluch we frani to była moja dola. Wtedy była motywacja do nauki sikania na nocnik więc przestał nosić pieluchy jak mial rok i 5 mcy :)
No moja starsza córka miała rok i 2 m-ce jak się zalatwiala na nocnik.pieluchy tylko na noc do spania .w dzień chodziła w majtkach. tez urodzona w czerwcu [emoji38] 25.


 
A męczą Was dziewczyny dalej mdłości? Ja myślałam, że mam to już za sobą, aż do dziś..
W ogóle dzisiaj mam gorszy dzień - jestem smutna i zła - wszystko w jednym.. I czuję się bardzo nieatrakcyjna..
Ja też myślałam, że mdłości mi już odpuściły, ale niestety.., złudne pragnienie ;) czasami tak mi wszystko podchodzi do góry, że zgroza. W czwartek mam prenatalne, zobaczę też wynik PapA trochę się tym stresuje.
Męczy Was też bezsenność? Bo ja do niedawna padalam ok 21 tak teraz na sen się nie zapowiada. Dobrej nocy ;)
 
Ja padam ciągle po 20 góra 21, ale do pracy wstaje o 6 , ale kot mnie budzi wcześniej jeszcze ;)

@elciaaaak też się czuje bardzo nieatrakcyjna! Byłam w sobotę w galerii chciałam sobie kupić jakieś luźniejsze bluzki, we wszytskim wyglądałam źle , chciałam biustonosz za cholerę nie mogłam nic dobrać, i wyszłam zeźlona z tego sklepu tylko...
 
Dzień dobry!
A ja się muszę pochwalić, że wczoraj- pierwszy raz od dwóch miesięcy nie obżarłam się jak zwierzę :) Uczucie głodu rano, a nie przejedzenia to jednak bardzo ciekawe doznanie :D Mam nadzieję, że faza wilczego apetytu minęła i nie będę się już bała zostawania sam na sam z lodówką.

Musli w sumie jem codziennie. Zawsze jogurt naturalny, płatki, owoce, rodzynki, wiórki kokosowe, ostatnio siemię lniane, nasiona chia... Uwielbiam! :)

Na samopoczucie nie mogę narzekać, śpię bez problemu, ostatnio tylko dopadł mnie ból pośladka :errr: ciężko mi było dzisiaj wygramolić się z wyrka. Ale nie promieniuje mi na nogi, ani nic.

W kwestii atrakcyjności... :D Najchętniej bym przykryła się prześcieradłem. Nawet nie myślę o kupowaniu/mierzeniu/oglądaniu ciuchów dla siebie.

Witam nowe mamuśki! :)
 
a u mnie od wczoraj jakiś ogromny spadek nastroju :(, hormony znowu dają o sobie znać. dziś rano stwierdziłam, że już chyba czas wyciągnąć spodnie ciążowe, bo w normalnych już mi niewygodnie
 
reklama
siedzę w pracy, bo trudno nazwać to pracą :(
siedzę i patrzę co się dzieje za oknem, no i tylko myślę, że powinnam coś porobić, ale tak tylko siedzę i patrzę. Dobrze że dziś jestem sama w pokoju, bo bym tylko "psuła nastrój w pracy".
Jakieś sosny się machają, dym z komina leci, dobrze że nie w moją stronę :) samochody jeżdżą, to chyba jakieś jesienne zniechęcenie.
Też tak macie, czy pałacie energią?
 
Do góry