reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ej dziewczyny tak wszystkie mówimy że dużo piszemy, że ciężko nadrobić a lipcówki mają już 700 stron.. :O

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A męczą Was dziewczyny dalej mdłości? Ja myślałam, że mam to już za sobą, aż do dziś..
W ogóle dzisiaj mam gorszy dzień - jestem smutna i zła - wszystko w jednym.. I czuję się bardzo nieatrakcyjna..
 
A męczą Was dziewczyny dalej mdłości? Ja myślałam, że mam to już za sobą, aż do dziś..
W ogóle dzisiaj mam gorszy dzień - jestem smutna i zła - wszystko w jednym.. I czuję się bardzo nieatrakcyjna..
mdłości nie ale też się dziś bardzo źle czuje. od rana plamienia a teraz ból brzucha i jajników i słabo mi strasznie. leżę i prawie nie oddycha m bo nie mam siły [emoji19] [emoji29] [emoji19]

 
A męczą Was dziewczyny dalej mdłości? Ja myślałam, że mam to już za sobą, aż do dziś..
W ogóle dzisiaj mam gorszy dzień - jestem smutna i zła - wszystko w jednym.. I czuję się bardzo nieatrakcyjna..

Nie męczyły mnie jakieś 3 dni nawet jadłam więcej i znowu wróciły. Dzisiaj już mam gorzej, jednak już nie tak nasilone jak ostatni miesiąc.
 
reklama
mdłości nie ale też się dziś bardzo źle czuje. od rana plamienia a teraz ból brzucha i jajników i słabo mi strasznie. leżę i prawie nie oddycha m bo nie mam siły [emoji19] [emoji29] [emoji19]


Może warto się przejść do lekarza jutro?
Mnie też brzuch dzisiaj boli, kłuje mnie podbrzusze, raz lepiej raz gorzej..Podejrzewam, że to przez zrosty po cc dają mi się we znaki. Mam nadzieję..
 
Do góry