reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

siedzę w pracy, bo trudno nazwać to pracą :(
siedzę i patrzę co się dzieje za oknem, no i tylko myślę, że powinnam coś porobić, ale tak tylko siedzę i patrzę. Dobrze że dziś jestem sama w pokoju, bo bym tylko "psuła nastrój w pracy".
Jakieś sosny się machają, dym z komina leci, dobrze że nie w moją stronę :) samochody jeżdżą, to chyba jakieś jesienne zniechęcenie.
Też tak macie, czy pałacie energią?
u mnie dziś to samo!!! no jakaś beznadzieja totalna...
 
reklama
Cześć myślę że tak mało wczoraj pisałyśmy bo prawie każda miała jakieś bóle A dziś widzę że dzień nieatrakcyjnosci i dola....ech jeszcze dupy nie zwlokłam z wyra bo jakieś smutki też mnie dopadly...macam brzuch i nic nie czuję...gdybym poczuła to bym była spokojniejsza....wizyta dopiero 11 grudnia :( po drodze 6 grudnia Endo i on chyba mnie tak martwi bo zauważyłam jakbym mi trochę tarczyca spuchla i jak leżę na wznak to bardziej dusi....ech co do spodni to żadnych nie dopne ...W moją kurtkę zimowa to na styk wchodzę ...za dwa tygodnie nie zapne zamka jak nic....muszę płaszczyk przymierzyć i zobaczyć czy tam więcej miejsca....na zakupy strasznie nie chce iść....wrrr

Napisane na HUAWEI P7 mini w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja energię mam na minus 100 :(

Bezsenność mam już od dłuższego czasu. Jak jest 4 rano to bym spala to wtedy już młody się przebudza i koniec spania. Co najwyżej odloty mam kilkuminutowe.

Dziś o 19:30 mam wizytę. Ciekawe czy się dowiem kto we mnie mieszka:)
 
Witam po krótkiej przerwie. Gratuluję udanych wizyt. Ja właśnie wróciłam ze szpitala. Od wczoraj jestem posiadaczką szewka. Wygląda na to, że wszystko jest ok. Teraz tylko patrzeć, czy nie będzie infekcji.
 
Hej dziewczyny ja po prenatalnych.
Wszystkie wyniki ok, ale jeszcze będą korygować z testem z krwi, bo jednak mi pobrali na to skierowanie też
Mąż ucieszony z niespodzianki, teraz siedzimy na kawie/ gorącej czekoladzie w fajnej knajpce, kt.wychaczulam w okolicy.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny ja po prenatalnych.
Wszystkie wyniki ok, ale jeszcze będą korygować z testem z krwi, bo jednak mi pobrali na to skierowanie też
Mąż ucieszony z niespodzianki, teraz siedzimy na kawie/ gorącej czekoladzie w fajnej knajpce, kt.wychaczulam w okolicy.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
To gratuluję udanej wizyty:)
Który to tydzień? Lekarz coś dostrzegł? Ciekawa jestem w którym tygodniu nie ciąży a wieku dziecka coś już tam można dostrzec:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej kochane. Ja u mamy od wczoraj. Mała w swoim zywiole w centrum zainteresowania. Ja wczoraj przed wyjazdem posprzatalam dom az mnie plecy rozbolaly. I ogólnie placy bola zwłaszcza od dzwigania malej. Sennos już dawno minęła. Vo do jedzenia jem mniej ale cZęściej. Co 3-4h lodowka otwarta. A co do atrakcyjności od dawna sie taka nie czuje. Minelo mi gdy w pierwszej ciazy musialam zalozyc rozmiar 42 zamiast 38... Wiec glowa do gory w lutro nie patrzcie i z glowy;)
 
1511864480-5ca36878760a7355-aaaaaa.jpeg

Dzidzia ma prawie 6 cm.
Jestem w 12t 3d.
Według USG 9 czerwiec, a z OM 8, czyli dzidzia rośnie prawidłowo.
Nie dostrzegł płci bo ktosiek się ukrywał, nogi miał złączone;).
Ale ten sam dr przy córce powiedział na tym etapie że wygląda mu na dziewczynkę i się nie pomylił.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
1511864480-5ca36878760a7355-aaaaaa.jpeg

Dzidzia ma prawie 6 cm.
Jestem w 12t 3d.
Według USG 9 czerwiec, a z OM 8, czyli dzidzia rośnie prawidłowo.
Nie dostrzegł płci bo ktosiek się ukrywał, nogi miał złączone;).
Ale ten sam dr przy córce powiedział na tym etapie że wygląda mu na dziewczynkę i się nie pomylił.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
Piękne zdjecie i ta raczka tak zwisająca;) slicznosco
 
reklama
witam. gratuluję udanych wizyt. Naan oby szewek się trzymał . i co teraz możesz pracować czy :lezysz" ? ja załamana , wieczorem tak mnie potwornie brzuch bolał ż 3 godz się zwijalam ż bólu. 2 nospy i magnez . w nocy o 2 obudziłam się siku a na papierze żywa czerwona krew. :( do pracy oczywiście nie poszłam , leżę . wizyta w szpitalu jutro. módlcie się żeby to się wyciszylo i żeby to nie było nic poważnego. ja już psychicznie wysiadam :(

 
Do góry