reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
W sumie całe szczęście, że nie idziemy na ilość, bo ciężko nadrobić jak się nie ma dostępu do neta przez jakiś czas.

Ja mam dzisiaj mega pozytywny dzień. Przyszły pieluszki dla noworodka - 4 formowanki i 4 otulacze. Jedna została trochę zniszczona podczas transportu do mnie. Inpost się nie popisał, pudełko było rozwalone, ale to niewielka szkoda. Wystarczy przeszyć na maszynie jeszcze raz bo nitka puściła.

I w sumie najfajniesze z dzisiaj - rano się okazało, że w ramach ostatnich promocji zostałam wylosowana do specjalnego preorderu (zamówienia przedpremierowego) chusty tkanej ręcznie. W dodatku chusta za połowę ceny :) Nawet mąż się nade mną zlitował, bo jestem tuż przed wypłatą i zapłacił mi za tą chustę. Dostanę ją po nowym roku - na chusty tkane ręcznie na zamówienie (można było wybrać długość i splot) czeka się około 2-3 miesięcy.
Nawet nie wiecie jak się cieszę :D

A poza tym w tym tygodniu nie będę się nudzić na zwolnieniu, bo młodsza córcia mi się pochorowała i siedzimy razem w domu. Obie zakatarzone, wymieniamy tylko pudełka z chusteczkami. Mam nadzieję, że nam szybko przejdzie.

Macie jakieś sprawdzone miejsca na zimowy wypad całą rodziną? Nie kurorty typu Zakopane itp, ale coś z pięknymi widokami i ciekawymi miejscami do zwiedzania.

Ale się rozpisałam :D
 
U mnie również dzis słabszy dzień, podejrzewam ze to wina pobudki o 5tej rano. Rano nawet apetytu nie miałam, a to do mnie nie podobne ;)
13 tydzień rozpoczęty, wizyta u gin 14 grudnia.
Udanego wieczoru :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A męczą Was dziewczyny dalej mdłości? Ja myślałam, że mam to już za sobą, aż do dziś..
W ogóle dzisiaj mam gorszy dzień - jestem smutna i zła - wszystko w jednym.. I czuję się bardzo nieatrakcyjna..

Mdłości mi przeszły, ale czasem jeszcze mi niektóre potrawy nie podchodzą. Najchętniej jadłabym tylko mięso, ketchup i ser żółty.
Tak jak Ty czuję się nieatrakcyjna. 11 tydzień a wyglądam jak w 5 miesiącu w poprzednich ciążach. Ale najlepsze, że mieszczę się w moje najszersze spodnie :D a jestem szczupła - XS.

Wy dziewczyny już częściowo po prenatalnych, gratuluję tych wizyt. Ja swoje badania mam za tydzień - 4 grudnia. Można powiedzieć, że taki prezent na Mikołajki.
 
W sumie całe szczęście, że nie idziemy na ilość, bo ciężko nadrobić jak się nie ma dostępu do neta przez jakiś czas.

Ja mam dzisiaj mega pozytywny dzień. Przyszły pieluszki dla noworodka - 4 formowanki i 4 otulacze. Jedna została trochę zniszczona podczas transportu do mnie. Inpost się nie popisał, pudełko było rozwalone, ale to niewielka szkoda. Wystarczy przeszyć na maszynie jeszcze raz bo nitka puściła.

I w sumie najfajniesze z dzisiaj - rano się okazało, że w ramach ostatnich promocji zostałam wylosowana do specjalnego preorderu (zamówienia przedpremierowego) chusty tkanej ręcznie. W dodatku chusta za połowę ceny :) Nawet mąż się nade mną zlitował, bo jestem tuż przed wypłatą i zapłacił mi za tą chustę. Dostanę ją po nowym roku - na chusty tkane ręcznie na zamówienie (można było wybrać długość i splot) czeka się około 2-3 miesięcy.
Nawet nie wiecie jak się cieszę :D

A poza tym w tym tygodniu nie będę się nudzić na zwolnieniu, bo młodsza córcia mi się pochorowała i siedzimy razem w domu. Obie zakatarzone, wymieniamy tylko pudełka z chusteczkami. Mam nadzieję, że nam szybko przejdzie.

Macie jakieś sprawdzone miejsca na zimowy wypad całą rodziną? Nie kurorty typu Zakopane itp, ale coś z pięknymi widokami i ciekawymi miejscami do zwiedzania.

Ale się rozpisałam :D
pokaż pieluchy. też się caly czas zastanawiam nad "wielorazowka" . ale nie wiem czy już się za leniwa nie zrobiłam .

 
Nas tez tu nie ma nie wiadomo jak dużo wiec i mniej piszemy.


@agakomo po twoim suwaczku zauważyłam że jesteśmy łeb w łeb tez mam 11t i 2 d :D

Ja dzisiaj pierników na robiłam. Mąż mi od tygodnia powtarzał ze mi upiecze tort [emoji23] właśnie się okazało jak upiekl [emoji23] zamówił w piekarni ale bardzo dobry nie powiem pod rzucam foto.
1511812353-0e54d8d759f3bde5-aaaaaa.jpeg


Na piekłam dzisiaj pierników ale wyszły rewelacyjne! Czyli mogę zacząć masowa produkcje tylko został mi ostatni litr miodu od cioci :o a nie lubię brać z niewiadomego zrudla.
Trochę się dzisiaj przeforsowalam bo brzuch po bolewa delikatnie ale wzięłam magnez to powinno zaraz odpuścić zazwyczaj mi to pomaga.

Ja mam genetyczne 5 grudnia. Ale nie mam nawet czasu o nich myśleć. Czas mi tak leci ze nie nadazam jaki dzień tygodnia mam :o

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry