reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2018

Musze pamiętać ze skonczylam na 48 stronie czytać. Co do włosów to u mnie ostatnio zabawna sytuacja wyszla bo chciałam sobie olekowac włosy i zalupilam kokosowy jak myslalm olej a to surowy kokos jakiś cos takiego. I nie bylam swiadoma. Rozpuscilam w cieplej wodzie za grosz nie przypominalo oleju . Ale nalozylam na lep i na noc zostawiłam. Jezusienku.... Rano miałam skorupę na głowie jakto zastyglo. Musiałam wrzątkiem lep polewac
 
reklama
Ja jestem z okolic Lublina. Wczoraj byłam na imprezie z tańcami. Dwa szybkie numery, a ja cała spocona i oddechu złapać nie mogłam. Witaj zadyszko ;)

Jeżeli chodzi o badania, to ja będę robić Pappa, ale przysługuje mi już ze względu na wiek. Odnośnie innych badań, to będę rozmawiać z lekarzem.

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, tez chciałabym do Was dołączyć. Aktualnie jestem w 5+3 tygodniu ciąży. Termin z OM mam na 08/06. Jestem już mamą Amelki z czerwca 2015. Aktualnie mieszkamy w Londynie. Do lekarza planuje dopiero iść za 2-3 tygodnie aby potwierdzic czy wszystko jest w porządku :)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • BADANIA-WOLNEGO-PŁODOWEGO-DNA_v2-01.jpg
    BADANIA-WOLNEGO-PŁODOWEGO-DNA_v2-01.jpg
    162,7 KB · Wyświetleń: 80
Hej dziewczyny, tez chciałabym do Was dołączyć. Aktualnie jestem w 5+3 tygodniu ciąży. Termin z OM mam na 08/06. Jestem już mamą Amelki z czerwca 2015. Aktualnie mieszkamy w Londynie. Do lekarza planuje dopiero iść za 2-3 tygodnie aby potwierdzic czy wszystko jest w porządku :)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Mój termin też wypada na 8.06, córka jest z lutego 2015;)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry